sex alebo vzťah

simonette

anka, to nebolo strácanie času...mne s ním bolo krásne...nie som ani naivka..a bol ku mne aj nežný..sa staral o mňa...ale viem, že si to myslela dobre(:

anka

no to je dost blby pripad...ale ja verim ze po case stretnes mnoho ludi ktori ta povedu inym smerom a nad tymto sa len pousmejes...aspon vies ze si s nim iba stracala cas,aj ked to bola skvela skusenost....ked si pre niekoho hracka,nema zmysel sa nad tym trapit,hm?ale slova sa lahko hovoria...

simonette

ahoj, anka, tak vy to máte naozaj iné..bo on by som nikam nešiel..že načo, keď môžeme byť u neho..teda..2x sme išli...no mne by sa to páčilo inak..tak nejak ako vy máte..niekam vyraziť..a tak..a po pravde..aj sme sa stretli bez súlože..no bolo to zvláštne..ale nechcem sa už k tomu vracať..je to za mnou..a myslím, že to najhoršie mám za sebou..prajem šťastie..a plne ťa chápem..kým ti je s ním dobre..všetko je fajn, včera som čítala v reflexe dobrý komentár na túto téme..vraj taký muž má vzťah..so svojou rozkošou..a množinou žien, ktoré od neho nič nežiadajú..(:skvelé..to bol pod. prípad, ako ten môj..
pa(((:

anka

jaj symonette...som tu este raz:)...som rada ze som nasla osobku v podobne j situacii...zatial som sa stretla len s nepoxopenim...:(...no s nami je to asi troska ine...beriem ho ako priatela ktory ma vie podrzat...bez sexu vieme kludne komunikovat...casto mse spolu aj inokedy,len tak von,kino...vlastne vyzerame ako naozajsztny par,len nie sme...nas vztah je skor kamaratsky...aj ked u mna sa to zhorsuje...citim asi niec viac...a prave toho sa bojim...ze budem trpiet...ale to je na inokedy...urcite vsak tento vztah ma nieco do seba!a som rada a nelutujem...tak ako ty,dufam len ze sa z toho coskoro dostanes,viem co prezivas...a je mi to luto...my sme teraz od seba na 4mesiace oddeleni...:(..tak hlavku hore moja a zapni radary:)))..je tu kopa inyx muzov...aj ked je to len hlupa fraza ke to pravda:)...a napis este,potesim sa:).papa

daphne

mužom ide často najprv len o sex.nič na tom nie je ak to chcu obaja takto.ale žena sa skor namotá.a potom je to fakt problém a je lepšie to ukončiť, aj ked kamoši možte zostať, ale bez sexu. nemožem povedať, že mám podobnú skusenosť, ale ja som zažila niečo takéto:na prvých stretnutiach sme si padli do oka.verim, že on by nedbal aj na druhom stretnutí sa so mnou vyspať (ved chlap, nie?)a skušal na mna dotýky a pohlady, ale ja som bola panna a nemala som potrebu mat s nim niečo.po troch týždnoch sme začali spolu chodiť a po 2 týždnoch sa so mnou rozišiel. ked sme sa najbližšie stretli(po mesiaci) spýtala som sa či som bola málo povolná a on povedal,že som dovolila tolko kolko som uznala za vhodné a na tom nie je nič zlé.začali sme sa stretávať znova a tak je to doteraz, stretneme sa ale cca 2x/mesiac, takto to je niečo vyše roka,ani raz sme zatial nemali sex (max.dotyky a on si to väčšinou užije)a ja som mu nikdy na rovinu nepovedala či som alebo nie som panna. tomožno tuší, ale na 100% to nevie.casto si ma doberal, že mu skoro nič nedovolim,a ja som sa na tom bavila tiež ako ma presviedčal. bavili sme sa aj o vztahu,ale on chce všetkemu nehcať volný priebeh a ja s ním čím dalej viac suhlasím.ked sa na to pozriem dozadu, je to dobre tak ako to je.ked smskujeme alebo ked sa spolu bavíme,často dvojzmyselne a mne to od neho nevadí.chcela by som niečo viac, ale nebudem ho do nicoho tlačiť.myslím, že ani ja mu nie som lahostajná, ale na to musí prísť sám.ale dufam, že mu to nebude dlho trvať:-).myslím, že som pripravená posunuť náš vzťah niekam inam, lebo vzťah bez sexu len ťažko by fungoval, žena to eštevydrží, ale chlap...

simonette

milá,lauriíta, neviem, či ti poriadne rozumiem z tvojho príspevku, ale ak máš 18 a sex si nemala..no a čo...ja som ho mala 1x v 18.takže..to zistíš sama, či to chceš , alebo nie..ak príde muž, ktorý stojí zato..prečo nie..ak to bude blbec, radšej počkaj(:

laurríta

mám 18 ale nemala som sexi bojím sa toho a ked sa ma nejaký chalan opýta tak poviem možno ako to mám riešiť

simonette

ahoj, anka, ani nevieš ako si ma potešila...aspoň viem, že to pozná aj niekto iný...ja som to ukončila..ja ho mám stále rada, stále na neho myslím..je to dosť ťažké..no my sme nejak nevedeli nadviazať dialóg..taký ozajstný..chýbalo mi to..on to vedel.aj ma na to upozorňoval..no ja som myslela, že mi to nebude vadiť..no predsa..vadilo mi to..ale bolo to s ním také krásne..(((:
a navyše, keby som sa mala rozhodnúť či to chcem ešte raz, jednoznačne áno..naše stretnutia boli úžasné..držím ti palce..ako spieva bjork..i miss you terribly when you are away..tak mi je..držím ti palce..kľudne ešte napíš niečo(:ja som takéto stretnutie zažila po 1xkrát...