Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok

Príspevok v téme: Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok
IvanBA

Mam zlatý stafylokok. Zistili mi ho v juli,ale som sa nedostal k lekárke, kde bol vysledok až teraz.Poťiaži mam viac ako dosť,je to a iminite.Pil som v auguste- tolko tu popisovaný GSE - 5 dní 30 kvapiek GSE a potom menej ešte asi 6 dní, lebo som mal poťiaže so žalúdkom.Aj som si kloktal roztokom GSE,ale nič z toho.Poťiaže ako je nadcha, zatekanie do hrdla šteklenie, škrábanie v krku , výrážky, bolesti pier zvnutra a herpes sa točia dookola.
Teraz užívam 3 deň ATB-UNASYN, vitamínové doplnky,PROBIO-FIX 2x1.
denne.
Vie mi niekto poradiť, kto sa z tejto pliagy vyliečil ? Je mi jasné, že niečo v organizme asi stále ostáva.Na internete je o tom vela, aj doplnkou . Ja by som najradšej chcel radu od toho kto sa

majka_

no mne zlateho stafylokoka tiez zistila krcna lekarka, ale aj ona aj obvodna lekarka hovorila, ze si nic nemusim z toho robit, ze je to ojedinely druh a ze mne nic neublizi... takze nechala som to tak a za dalsimi lekarmi som nechodila.

choraba

Neviem ale bycil mi sposobil velke problemi neviem ako sa to da liecit uz som vybral tolko liekov ale bacil je coraz viac imunny a tak neviem bojim sa ho je to hrozba ale tento bacil mam uz od narodenie teraz mam 12 rokou no ja ho stale mam je mi upélne luto ked vidim tie deti ako sa sankuju alebo ako , sa vonka hraju je mi luto stale skoro chodim, na krv kedisi som sa bal ihli a teraz je to pre mna malickost nakrv chodim kazdy den okrem soboty , nedele neviem je hrozni naprajem ho nikomu!!! ak dakto vie ako sa da vyliecit napiste mi

petoke

ahoj ivan, moja priatelka mi povedala, ze ma tiez zl.stafylokoka. velmi sa obavam, ci som sa nenakazil a ako by som jej mohol pomoct. uz by si mal mat davno po vysledkoch. mozes napisat, ako si dopadol z liecbou. vdaka

RNG

Na zlaty stafylokok je GSE ucinne aj v ovela nizsich koncentraciach.
Chyba je, ze clovek pri dlhsej infekcii vytvori okolo seba zamorene prostredie, ktore ho moze reinfikovat.

Alebo telo oslabene od S.A. dostane ine infekcie a alergicke reakcie.

Z dat na ucinnost citricidalu je tento velmi ucinny na S.A. a pokial niekto nedokaze, ze sa vyvinula nejaka nova odroda S.aureus, ktora je rezistentna na citricidal, budem radit GSE.
Ak ma niekto moznost dostat sa ku kulturam v mikrobiologickom laboratoriu, moze velmi lahko dokazat, ci sucasne odrody S.aureus sa daju vyhubit roztokom par ppm citricidalu, ako udavaju starsie tabulky.

agina

Skus Kvapky Australian tea tree oil, dostanes ich v lekarni. Tam si precitaj navod ako to pouzivat.Nic lepsie som doteraz nevyskusala.

jaja

ivan, ako si dopadol, jak si na tom?
ja ho amm v nose a je to des uz 2 roky mi nic nepomaha, ani ziadne rôzne antibiotika, kamoska to po roku vyliecila vraj propolisom, no mne to nejak nefunguje, tak neviem, ty ako?

eliska

Moja 8 mesacna dcera mala zlaty stafylokok v hrdle,priniesli sme si to omov ako suvenir uz z porodnice,a do 8 mesiaca sa nam ho nepodarilo zbavit.Nakoniec nas hospitalizovali v nemocnici pre rozsiahly subor tazkosti ktore tato "svina" sposobovala. Dcere ako posledny zufaly pokus nasadili dvojitu davku silnych atb a zevraj tam uz nieje.To nam povedali po poslednom vytere...Teraz zasa riesime problem ze dcera ma uplne sterilne sliznice,nakolko atb zlikvidovali aj zdravu mikrofloru v nosteku,puse a hrdielku.Bojim saaby nik na nu ani nedychol ci neprisla do styku zo spinavym vzduchom a pod. Je to hrozne!

Najčítanejšie články