Bolest po vytrhnuti zuba

Príspevok v téme: Bolest po vytrhnuti zuba
tarani

Mam od piatka vytrhnuty zub,stolicku, na ktorej bol cisticky nalez. V nedelu to opuchlo a pretrvavali stale velke bolesti, tak mi na pohotovosti predpisali antibiotika. Dnes je to 4dni, ja mam este stale od zakroku strpnutu dolnu peru a bradu. Bolest neustupuje... Mate niekto skusenost? Kolko mozu pretrvavat bolesti??

ATIDE/ESMERA

A ešte vlastne aj dlho potom, čo mi tú stoličku vytrhli, keď ma už nebolelo, sa mi blesti vracali občas, kým sa tá jama po zube nezhojila, čo tvralo dlho :D takže fajn

ATIDE/ESMERA

Moja milá, mňa to tak bolelo, že som až plakávala...asi ťažko budeš takto sedieť v škole, to ej taká ohlušujúca bolesť, a teraz ma čaká ešte vybratie osmičky zuba z jasna, to si zas užijem bolesť potom...ale čo už

orchidejka

a to je vzdy takto dlho boli po vytrhnuti stolicky? a da sa normalne existovat - chodit do skoly a podobne? lebo mne chce zubar kazdu chvilu vytrhnut stolicku resp. korene co tam ostali a nemozem si dovolit teraz vypadnut na minimalne tyzden. ci s tym pockat a az potom ist ci ako..

ATIDE/ESMERA

To mne keď trhali stoličku, mávala som tiež vyše týždňa také bolesti, že som brala denne 6 ibalginov :D a aj som plakávala, do toho horúčky, len som ležala, takže to bude asi v norme u Teba

bibba

no mne trhali stolicku presne pred tyzdnom. a ja mam po tyzdni stale ukrutne bolesti! teraz som volala so zubarom, ktory mi to robil a pochopila som to tak, ze mi ani nema ako pomoct, pokial tam neni zapal, nemam horucku, ani zapach z ust, ked som sa pytala na antibiotika, tak zevraj tie mi tiez nepomozu- alebo ze pomozu len pri zapale, uz si presne nepamätam... ale ja skapinam od bolesti. boli ma cela lava sanka, aj ostatne stolicky dole na lavej strane, kde to bolo vytrhnute. davam si klasicke nurofeny, nezaberaju. posledna vec, ktoru mi povedal, co ma vobec nepotesila bola, ze hojit sa to moze aj mesiac! mam takto skapinat este 3 tyzdni, sak umrem asi... myslim to vazne, bez sebalutosti...

fffuuu

zdravim, zub mam vytiahnuty no stale citim na boku ako by tam troska ostalo zo zubu je mozne ze ho komplet nevytiahol? na druhej strane kde mi trhal vcera je vsetko ok...dakujem

karima

takze som sla k zubarovi - dovolenka, tak aspon k obvodnemu - dovolenka, obvolavam ine ambulancie ci mi niekto na to nepozrie - NIE, zevraj kto si pokazil nech si opravi, ale mne to trhali na pohotovosti. takze som si ranu nakoniec vyplachla peroxidom striekackou a zahnutou ihlou. bordel sa vyplavil a teraz je v tej diere vidiet akoby vacok z vedlajsieho zuba a ten zrejme moze tlacit na tie nervy preto citim aj tie predne. jemne to stlacam ci to nepukne a nevytecie, zatial bezvysledne. uvidim co bude dalej, v najhorsom pripade skocim vecer zasa k tomu masarovi. kazdopadne dakujem za vasu starost. pa

Magy

karima - rozhodne je treba okamzite zajst za lekarom, ci uz tym istym, alebo inym. mozes mat nejaky zapal. zapal okostnice by bola velmi zla vec. cim skor, tym lepsie, aby sa ti to nerozsirilo na ine zuby alebo sankovu kost.

karima

Ahojte, vedel by mi tu niekto poradit co robit, ci co si mysliet? minulu stredu ma velmi rozbolela mrtva 6 vpravo dole a az v piatok vecer mi ju dost sadisticky vytrhli. taka bolest na slaka, injekcia mi omrtvila polku huby, ale zub nie, citila som vsetko nazivo, cele sa mu to rozlamalo vrtal sa mi v tom kliestami, horor. do nedele to bolelo preukrutne, potom som zistila ze treba vycistit taky humus okolo zubov na tej strane a trochu sa mi ulavilo, lenze zasa to ma stupajucu tendenciu a zasa sa davkujem liekami. uz je stvrtok a tato noc na zblaznenie. bojim sa ci to nebude zapal, bolia ma totiz uz vsetky zuby na tej strane a uz aj predne, tak ze v korenoch. v tej rane mam dolu cosi sive, ale asi aj cosi zlte, nijako to neviem vyplachnut a rypat sa v tom bojim. myslite ze si mam kupit nejake ATB???? dakujem za radu

Mony-Mt

Ahojte mne v stredu na pohotovosti trhali zub mala som tam este pár ulomkov z mliečneho,a 2 korene čo si moja zubná doktorka do teraz nevšimla dali mi 2 injekcie ako super nič som necitila neskôr injekcia prestala učinkovať mam také bolesti že až ale nie v tej diere čo mi po vytrhnuti ostala ale skôr zub čo mam vedľa toho a zub co mam dole,kamarátky vravia že to môžem mať z toho náradia čo mi robil zub neviem čo už nato dať vkuse sa dopujem liekmi no nič nepomáha.Viete niekto poradiť?... Vopred Ďakujem