da sa to vsetko stihat?

identity

najprv si to zorad podla dolezitosti a potom si to rozhod na cas. tak by som to urobil ja. a keby na nieco neostal cas, tak by som to vyradoval postupne od spodu, teda tie veci, ktore su pre mna menej dolezite. uvidis ako ti to pojde. takto sa asi neda lepsie poradit, ked neviem ako dlho ti trva skola atd.

majusaaa

presne tak identity,ved to-najst si este aj cas na oddych,nech nedopadnem zle kvoli vycerpanosti...chcela by som vsak viac veci zvladat ako doteraz...asi si to budem musiet naplanovat,vsakze?

identity

no ved v tom to je. nemozes robit vsetko uplne dokonale, ked chces robit vela veci. mozno by bolo dobre si to aj nejak usporiadat podla priority. vyskusaj a uvidis ako ti to pojde. asi ti bude chvilu trvat kym si na to zvyknes. a nezabudaj, ze clovek musi vediet aj oddychovat, aby sa ti to potom niekedy nevratilo.
lilith: ok. si sikovna. :))

identity

no je toho dost, ale mohlo by sa dat. skus si spravit harmonogram. sprav si zoznam cinnosti, ktore chces za den spravit a prirad k nim aj cas. aj ked asi nie ku vsetkemu sa da cas priradit.