neviem sa rozhodnut!

Príspevok v téme: neviem sa rozhodnut!
zuza

mam slovami povedane naj kamaratku.ale uz neviem co robit neda sa s nou normalne rozpravat stale rozprava len o sebe aka je pekna atd....ked sa jej chcem zdoverit s nejakym problemom vobec ju to nezaujima.ale kedysi nebola taka.urcite kazdy by sa na nu ....... ale kamaratime sa uz nejakych par rokov a je mi to luto.neviem co robit

ifka

aaa stavy sucitu to poznam ;)tak vela stastia nech rychlo najdes niekoho s kym si budes dobre rozumiet, doverovat a s kym sa budes dobre doplnat pa :)

zuza

uz som sa rozhodla kaslem na nu pospominala som na vsetko a je to jasne. aj segra mi vravi aby som na n kaslala.dufam, ze mam v tom uz jasno a nepridu zasa tie stavy sucitu:-)zivot ide dalej

ifka

no veru je to tazke, ked mas niekoho rada, tak aj ked si uvedomujes, ze sa nesprava dobre radsej mu odpustis a prehliadas to a nevykasles sa nanho, lebo ti na nom zalezi

tima

aj ja dakedy ked pozeram tie filmy ta sa tak trosku zamylim.... vies tote ich dlhe historky a ze aj po dllllhych rokoch je to stale take pekne. ale to je asi fakt len vo filmoch.

zuza

ifke: manipuluje som si toho vedoma, ale niekedy je taka super ze fakt neviem co robit mam ju aj rada ale zaroven ju nenavidim

zuza

timke. no smutny pribeh.co su to dnes za ludia.ja by som strasne chcla kamaratku ako je to filmoch take ozajstne.ale su to len filmy.realita je ina.dnes kazdy vidi iba seba.pa

tima

ja mam tak isto 18. ja tiez nemam uz take kamaratky. mam 3,ale citim niekedy tam taku falos. proste ja uz neverim na take uprimne kamaratstvo, kde nie je zavist, ohovaranie..... ona tiez proste ako keby ziarlila, ze ja idem von a nie s nou, a pri tom bola skoro vzdy s nou. vies ja som bola pre nu dolezita dovtedy kym si nenasla kamaratky, s ktorymi mala spolocne zaujmy(prachy, chlapi,staranie sa do zivotov druhych)a ked si nasla kam. VOBEC ma nepoznala.ale poviem ti uz rok je tomu co sa tak nekamaratime, ale zivot si dobabrala riadne... z toho, ze vidi len seba a mysli si o sebe prilis vela sa z nej stala..... ked to bolo pre nu podstatnejsie v zivote, tak to ma.

ifka

hiiii, zuzi ved ta tvoja `kamaratka` s tebou manipuluje, ved ona ti nema preco zakazovat sa s niekym bavit dokonca niekoho pozdravit...urcite si najdes aj ine kamaratky, ved mas 18 coskoro pojdes na inu skolu alebo inak zmenis prostredie, spoznas novych ludi. Asi musis kamaratke viac ukazat, ze s tebou nemoze mavat ako sa jej zachce...drzim palce :)

zuza

dakujem tima, no sama som zvedava ako to dopadne.problem je v tom ze ja uz ine kamaratky ani nemam .totizto ta moja naj kamaratka mi vzdy zakazovala sa bavit s inymi.ani pozdravit na ulici som inych nemohla.a ked som pozdravila bola na mna nahnevana.inak mam 18 rokov .a ty?