Čo poradíte pri hnisavej angíne

ciko

kazdy hovori nieco ine, niektori ze pit len vodu a teply caj, niektory ze studene ovocne stavy a vodu. kto ma pravdu? preco ziadna doktorka neporadi nieco z toho co sa tu pise len nas napchavaju antibiotikami? zeriem antibiotika uz tyzden, uz mam druhe, nepomohlo ani trosku

leerka

kika tt, ved tomu, ze kazdemu antibiotika nezaberaju, mne napr vobec, kazdy rok mi neake predpise a mam pocit ze vom voci nim imunna.... aj teraz sa mi uz druhykrat vratila angina a tie ATB predtym mi vobec nepomohli... a teraz mi dala dalsie..... aj ked som jej hovorila, ze ich nechcem, lebo mi nepomahaju a zasa sa mi to potom prejavi pogynekkologickej stranek-.--- ale nie , treeesk zas ATB, ale rozhodla som sa, ze uz uch uzivat nebudem, .... brat robi s imunologmi, tak som mu dala zistit neake vitaminy a profukty, co by mi pomohli na moju oslabenu imunitu... tak uvidim

usiko

vybrat....ale az vtedy, ked ti uz nic nezaberie.....ja viem, ze kopec ludi by ti radilo nieco alternativne, a ja s tym plne suhlasim, ale myslim si, ze v urcitom stadiu vam uz alternativa nepomoze...to sa da tak v zaciatkoch....ak su tam uz hnisave loziska, tak uz len vybrat....ja ich mam dva roky von a som taka happy ako nikdy predtym....ziadne choroby....a zlepsilo sa mi kopec veci...napr. plet, travenie atd.

majka_

ja ked som mala hnisavu anginu, tak mi lekarka dala nejaku fialovu vodicku (neviem nazov) a mala som si do nej namocit vatovu tycinku a vytierat si nou niekolko krat hrdlo za den. po par dnoch mi to pomohlo. dala mi k tomu aj lieky.

damian

Z I A D N Y "zazracny" pripravok z lekarne neobsahuje take mnozstvo vit C, ake odporuca metabolicka medicina. Nuz, niet sa divit, ze p.Jebenkovi nic nepomohlo a musel bezat k laskavemu lekarovi, ktory s radostou predpisal ATB a pomohol teda k tomu, aby angina prisla o par mesiacov zase. Bludny kruh antibiotik a chronickeho poskodzovania a zlyhavania imunity.

damian

Najdu sa aj mudrlanti, ktorym vraj metabolicka medicina nepomaha. Ale ked sa ich opytam, ako sa liecia, je mi z toho zle. Casto pacienti z anginou, co sa vraj liecia alternativou, bez antibiotik, napriklad popijaju teple mlieko s medom, co je obrovsky omyl, lebo mlieko len podporuje anginu, bakterie a pliesne. Takze, aj takychto alternativnych pecientov mame... Casto ludia nemaju ponatia, ako si skodia nespravnymi informaciemi, co vedie k tomu, ze sa potom stazuju, ze im nic nepomohlo.

damian

Bolo by zaujimave vediet, kolko vit C si pouzival, kolko vdy si pil a ako si sa stravoval. Lebo je rozdiel medzi metabolickou medicinou a marketingovymi "zazrakmi" alternativnej mediciny. Metabolicka medicina NIE JE alternativna.