Christian Dior kozmetika

kikus17

heeh..no mne sa stala taka wesela prihoda..bola som w nemecku a kamoska ma wtiahla do jednej obrowskej drogerky kde najdes wsetko..naozaj tam bolo wsetko a pri mojom oblubenom napomery lacnom ocnom tieni bol polozeny tien znacky dior..ale znacka bola malicka a tak som si myslela ze w regali su ason priblizne rozlozene produkty podla cenowej hodnoty..a tak som bez myhnutia oka zobrala ten od "Diora":D...mala som pri sebe akurat peknu kopku wreckoweho..tak ma cena pri pokladni nezaujimala..az doma na Slovensku som si ten tien vsimla w casaku Ewa pod nazwom Dior a s cenou 1500 sk..ale medzi tym som ho uz darowala mojej znamej- kozmeticke pretoze som s nim nebola spokojna... keby som w tom casopise widela ten tien znacky Miss Sporty a s cenou 50 sk..bola by som naozaj owela menej prekwapena:D.

cat

ak sa ti paci dior, chod si vyrobky kupit do zahranicia(vyjdu ta menej) a mas vacsi vyber. lesky maju velmi pekne aj kvalitne. spiralu si neviem vynachvalit,na ocne ceruzky a tiene by som si vybrala inu firmu, mozno YSL alebo H. Rubinstein

gabčiatko

Snobské? Veď na to ich vymysleli. Práve cena ich odlišuje od obyčajných. Veď je to značka - aká by to bola značka keby si ju mohol dovoliť každý. Veď preto sa kupujú značky, aby ich vlastníci sa odlišovali od ostatných a aby ich nemal každý a aby sa tým vyjadril sociálny status. A vyjadrenia typu "je to len pre kravky ktoré nevedia čo s peniazmi" mi pripadá tak, že to píše niekto kto na to nemá a závidí.

cheequix

Pripajam sa ku kladnym hodnoteniam vyrobkov Clinique. Tuto znacku som objavila vlastne len celkom nedavno, ale velmi mi vyhovuje. Ma perfektne ruze, lesky, aj make upy. Sypky puder a multifunkcne licidlo tejto znacky su asi najlepsie ake som kedy mala. Cena nie je az taka nizka, ale zas to vyvazuje kvalita. Na druhe miesto by som zaradila Lancome - vyborne make upy.

lin

velmi dobry makeup od diora je pure light, nie velmi kryci, ale zjednoti plet a vyzera prirodzene a sviezo. artdeco ma dobre korektory camouflage, ale makeupy su trochu neprirodzene

janiq

Moja skusenost a subjektivny nazor na Dior: vone - perfektne, make-up - otrasny, tiene - dobre, lesky na pery - priemerne. Celkovo nic moc. Oblubujem Cliniq a dekorativna kozmetika Artdeco je fantasticka a za priaznivu cenu.

fúúúha

ty wole ja take drahe trapasy nemusim raz som mala jeden krem a bol totalne na hovno je to len pre kravky ktore nevedia čo s peniazmi

fiona

moja kamaratka s jej matkou pouzivaju len kozmetiku Dior, chodia aj do salonu na ošetrenia. trošku sa mi to zda snobske. ja som mala od Dior lesk na pery a nejako kremy, spokojnost bola, ale teraz už by som tolko penazi za to nedala. Napr. spirala DiorShow bola v teste Elle vyhlasena za najlepsiu spomedzi zvucnych znaciek Lancome, YSL, Clinique. Mne sa pacia vyrobky od Clinique.