LEKARSKE TAJOMSTVO

Príspevok v téme: LEKARSKE TAJOMSTVO
vie to niekto?

MOHLA BY SOM SA SPYTAT NA JEDNU OTAZKU?VELMI RADA BY SOM PORADILA JEDNEJ KAMARATKE V OTAZKE NA LEKARSKE TAJOMSTVO CO SA TYKA GYNEKOLOGIE...ONA SA TAM BOJI IST LEBO KED TAM POJDE S MAMOU ALE ONA BUDE CAKAT VONKU CI JEJ NIECO GYNEKOLOG POVIE OHLADOM JEJ STAVU AKO NAPRIKLAD ZE UZ NIEJE PANNA A PODOBNE.MA 16 ROKOV A JA SOM SI NEBOLA ISTA ALE VIEM O TEJTO STRANKE TAK SA PYTAM ABY SOM JU MOHLA UKLUDNIT A POVEDAT JEJ PRAVDU LEBO JA TO NEVIEM AKO TO JE. :) PROSIM NAPISTE SEM KTO VIE.DAKUJEM VELMI PEKNE. :)

t je zleee...

BOZE TO JE JAKE ZLE...SAK CHUDA BABA ASI MA KATOLICKU MATKU A TERAZ ZATO MUSI TRPIET..MYSLIM ZE KED MA 16 ROKOV TAK MAME NIKTO NIC NEMOZE POVEDAT O JEJ STAVE CI JE PANNA ABO NIE...

pet

no detičky, ja si myslím, že keďže právne úkony môžete robiť až v 18. roku a dovedy sú za vás rodičia zodpovední a živia vás, majú na to právo.
osobne by som sa opýala gynekologičky či musíte prísť s matkou, alebo od ktorého veku vás ošetrí aj bez doprovodu.

to fakt?

A KLED JE JEJ KAMARAT TAK JEJ TO AKO MOZE POVEDAT?SAK TO JE PORSENIE TAJOMSTVA A MOZE SA ZATO SUDIT?NIE?TO AKO NECHAPEM....

qiu

doktor bez súhlasu pacientky (15+) nesmie oboznamovať 3. osobu o jej zdravotnom stave. Kamoška sa nemusí báť...hmm ale toto platí len za predpokladu že gynekológ nie je jej mamy kamarát.

ani ja neviem

JA SA CHCEM SPYTAT NIECO PODBNE AKO DIEVCA PREDOMNOU.KED POJDEM S MAMINOU KU GYNEKOLOGOVI TAK JEJ NIECO POVIE O MNE??KED TO NEBUDEM CHCIET?NEVIEM TIEZ OD KOLKYCH ROKOV SA MUSI DRZAT LEK TAJOMSTVO...MAM 16..A VIDIM ZE TU MAM SPRIAZNENY PROBLEM AKO JEJ KAMARATKA... ;,(