zaujimal by ma.....

cwrbka

???? ma pravdu. aby sme zili zdravo, nesmeli by sme pit, jest ani dychat.. dnes su chemikalie vsade, o eckach nehovoriac.. napriklad mne HAK pomohla, od 12tich som mala v prvy den menstruacie krce, horucky, vracala som ako dostihovy kon, chcela som umriet... cpala som do seba ibalginy, panadoly, paraleny, liala do seba caje a pomohla mi len HAK. mam 20 rokov, beriem HAK nejakych 7 mesiacov a poslednych 7 mesiacov NEVIEM, co to su krce a odpadavania z menstruacia. planujem ju brat asi tak do 25- 26. roku veku, potom snad uz budeme planovat s priatelom babo. cize ja som vsetkymi desiatimi za HAK. paradoxne, aj ked je to umely zasah do tela

???????

... patentex oval su capiky, ktore si pred pohlavnym stykom vlozis do posvy, malo by to zabijat spermie, mne to nevyhovovalo, bola som velmi vlhka aj dlho po pohlavnom styku zo mna vytekala ta akoby pena:( necitila som sa dobre a partner sa vo mne smykal....

???????

no a co vsetky tie umele potraviny ktore denne do seba pchame???? umele farbiva, sladidla a vsetky tie Ecka .... skuste si precitat zlozenie vyrobkov na zadnej strane obalu. no a co lieky? a umele vitaminy? to nie je umely zasah do organizmu? telo dnesneho cloveka je na to prisposobene. takze asi takto. ja som brala hak asi 5 a pol roka, tiez sme nechceli pouzivat kondom a po vysadeni som nemala problem otehotniet a momentalne cakame prirastok: ))

miroslava

ako sa teda chranit pred otehotnenim..kondom pouzivat nechceme.Pocula som o antikoncepcii PANTEX OVAL..neviete co to je?

age44

kazdopadne je to neprirodzene pre organizmus. v pripade liecby neplodnosti je to potrebne, ale v pripade zabranenia pocatiu? skuste ine metody antikoncepcie, nie hormonalne, v kombinacii a s trochou ovladania su velmi spolahlive. a v case najplodnejsich dni? oral, anal, manual...