PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY

Príspevok v téme: PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY
katka30

Dobry vecer. mam hroznu dilemu. moj priatel, s ktorym chodim uz 3 roky je takmer ideal. pekny, oddany, muzny, verny, ale.. Nevie NIC vybavit, zariadit, je neschopny ako male dieta. desim sa toho, ako sa chce postarat o rodinu a to ma uz 40 rokov. chce mat deti, ale kde budeme byvat? pod mostom? ake take peniaze sice zarobi, ale hned pomina. nema nic, len saty. a to cely zivot pracoval. povedzte uprimne, vydali by ste sa za takeho muza? ja nie som ziadna zlatokopka, len mam strach z takej buducnosti

alexandra82

Ahoj "Katka" si naozaj pekna a pritazliva aj v tvojom veku. Aj dost inteligentna, ale povolanie spolocnicky zanechalo na tebe nasledky. Ale zjavne tym chces nieco robit, tak ti drzim palce

frontman

cela tento problem mi pride velmi cudny.
akokeby existovali len dva extremy:
pekny, chudobny, nesikovny na jednej strane
skaredy, bohaty, sikovny
na druhej strane
muzi su predsa rozni

elablue

Katke30 odkazujem ze existuje aj kombinacia,pekny,inteligentny,pracovitya verny.Jeden taky exemplar mam doma.Suhlasim s tym ze krasa nie je vsetko.Treba si najst normalneho prijemne vyzerajuceho muza.Nemusi byt ako Brad Pitt ale zase ani ziadneho Quasimoda ti nikto nekaze mat.Na muza sa musi dat spolahnut, najma ked pridu deti tak treba mat muza co ta zabezpeci a aj ti s nimi pomoze.Proste chlapa ktory je oporou a ktory si vie poradit so vsetkym co mu zivot prinesie.Daj si pokoj s takym niemandom.Sak by som sa hanbila za takeho chlapa, aj som sa hanbila bo som takeho mala.Bol to hotovy kriz s nim.Dnes by som o takeho ani bicykel neoprela :-))))

elablue

Rozhodne nie, mala som takeho a vravim nikdy viac. Chlap musi byt chlapom a vediet sa postarat o zenu a deti. Nepoves si na krk male decko o ktore sa treba len starat a sam nevie nic vybavit.To neni chlap, to je je tutko co v zivote nic nedokaze,nic nebude mat.Cakalo by ta len trapenie.Aj moj bol pekny, verny atd... ale len to nestaci.Unika ti, ze mu chyba zakladna vec.

alexandra82

Ahoj "Katka" si naozaj pekna a pritazliva aj v tvojom veku. Aj dost inteligentna, ale povolanie spolocnicky zanechalo na tebe nasledky. Ale zjavne tym chces nieco robit, tak ti drzim palce

tabletka

slusny muzi uz vymreli, moja zlata. nevidis, necitas, nepocuvas ako sa dnes zije? po slusnych muzoch zem zalahla.uz sa len tvaria ze su slusni ked chcu zaposobit.

trosku.vsimavy

trosku vsimavy moze byt kazdy, kto zisti, ze okrem jeho ega su tu este aj ini ludia so svojimi potrebami, cize, vsetci sme potencialne vsimavi, len sa nam nechce toho ega vzdat kvoli druhym :)