PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY

Príspevok v téme: PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY
katka30

Dobry vecer. mam hroznu dilemu. moj priatel, s ktorym chodim uz 3 roky je takmer ideal. pekny, oddany, muzny, verny, ale.. Nevie NIC vybavit, zariadit, je neschopny ako male dieta. desim sa toho, ako sa chce postarat o rodinu a to ma uz 40 rokov. chce mat deti, ale kde budeme byvat? pod mostom? ake take peniaze sice zarobi, ale hned pomina. nema nic, len saty. a to cely zivot pracoval. povedzte uprimne, vydali by ste sa za takeho muza? ja nie som ziadna zlatokopka, len mam strach z takej buducnosti

izabelka 22

len si ty s nim ostan asopon nam peknym a mudrim ostanu ty inteligentny a prachati NIE JE TAK BABY :))))))))))))

bambulka12

hovoris ze si spoznala prachacov cez internet a ze nestoja za fajku dymu no sak ale co hladas cez internet na to chcu prachaci len zensku na sex a ked si pekna tak co myslis ze budu ine od teba chciet mudry bohaty co si myslis ze na co bude chcet peknu babu na sex a takych bude mat plno ved mudru by musel asi prehovarat ze :) neznamena ze ked je clovek pekny ze to je to hlavne ako agina povedala krasa vyprcha a ty budes byvat pod mostom a co s tvojou krasou budes robit iba slapku ked budes mat chlapa ako mas a po urcitom veku tvoja krasa nebude nikoho zaujimat lebo budes stara tak si rozmysli s kym budes

bambulka12

no to teda nevidala ako moj frajer hovori ludia co si kupuju len handry v zivote nic mat nebudu a co sa budu len otrcat a priatel je toho dokazom ma dom dve auta vypracoval sa ze ma dve firmy a vzdy sa ma neajk snazi posunut dopredu lebo ja tiez len na handry som minala ale uz to prehodnocujem a troska sa od neho ucim tiez som mala takeho ako ty mas a moj priatel ma 40 tiez takze nedufaj ze tvoj sa zmeni je to chlap ktory potrebuje ten tvoj zenu co ho zabezpeci nikdy s takym nic mat nebudes alebo to budes musiet zabezpecigt sama

Lenush

skutocnost, ze o nich nema zaujem este neznamena, ze ju nemusia chciet ;) mozno ich ma zastupy a zastupy, ale ona o takych nestoji. co ty vies

katka30

Fraisee, neviem co si vztahovacna, precitaj si dobre co som napisala - ze neviem, ci by ta ti milionari vobec chceli, lebo si sa vystatovala, ze o nich nemas zaujem. nepisala som nic o tom aka som majsterka sveta alebo co ine si tam uz vydedukovala, to uz tvoj fantazia pracuje. a vobec, z tvojich prispevkov ide vzdy velmi zatrpknuty ton.

Lenush

z toho, co si napisala fraisee vyplyva, ze podla seba si najlepsia baba medzi najlepsimi babami. nikto iny to o tebe nemoze povedat, tak to tvrdis aspon sama o sebe :) ale je celkom fajn, ze si si tuto skutocnost vsugerovala, aspon si si tym umelo zvysila sebavedomie

Lenush

katka
si az neuveritelne povrchna. ale aspon sa mam na com zasmiat pocas dna ked sem prispejes. fraisee ma pravdu.
muzi chcu radsej peknu ako mudru, lebo priemerny muz lepsie vidi ako mysli. ale u teba to plati uplne rovnako :) chces radsej pekneho, lebo lepsie vidis ako myslis

fraisee

aha dobre, katka, len ty si pekna a mudra, len po tebe idu hotovi milionari :) a vies ako vyzeram? co ked vyzeram omnoho lepsie ako ty a co ked som na tom inteligentne ovela lepsie? co? ci zakonite kazda baba je od teba skaredsia a blbsia? no lebo podla tvojich reci by som nedala ruku do ohna co to mas za iq.

katka30

no neviem, ci by ta prachaci vobec chceli. oni su strasne narocni. chcu len najlepsie baby, aby mali mudre deti. to neni moj nazor, jeden z nich mi to minule povedal.