PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY

Príspevok v téme: PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY
katka30

Dobry vecer. mam hroznu dilemu. moj priatel, s ktorym chodim uz 3 roky je takmer ideal. pekny, oddany, muzny, verny, ale.. Nevie NIC vybavit, zariadit, je neschopny ako male dieta. desim sa toho, ako sa chce postarat o rodinu a to ma uz 40 rokov. chce mat deti, ale kde budeme byvat? pod mostom? ake take peniaze sice zarobi, ale hned pomina. nema nic, len saty. a to cely zivot pracoval. povedzte uprimne, vydali by ste sa za takeho muza? ja nie som ziadna zlatokopka, len mam strach z takej buducnosti

fraisee

:DD ja sa uz musim smiat. hm, kazda zenska na tejto planete ma kopec kombinacii s akym chlapom moze skoncit ale len tuto pritomna katarina bud skonci s blbym a peknym a chudobnym alebo prachatym a skaredym. cudujem sa ze nad tymi vypatlanymi prachacmi vobec uvazujes. ja som v zivote nerozmyslala ze by som skoncila s niekym kto ma ani trochu nezaujima, a moze si utierat zadok hoci so stefanikom, mne to je sumafuk.

katka30

agina, keby si ich videla. jeden je taky mlady slobodny slizky spatak a vsade chodi s takym malym psom, aj do banky a na rokovania a tak a pocas nasho stretnutia v kaviarni cely cas mal toho psa na kolenach, hladkal ho a povedal mi, ze to je jeho dieta :-)

katka30

a nepritazlivych milionarov mi nemusite zavidiet, naozaj nie je co, spoznala som ich cez internet asi 4, su zo zahranicia, samozrejme, a pri osobnom stretnuti nestoja za fajku dymu, verte mi

katka30

Pre Lenush: Zamyslela som sa nad tym, preco som pouzila poradie 1.pekny 2. mudry 3. verny. Dospela som k nazoru, ze nejde o moje vlastne priority, ale o slovensky uzus. v nasom jazyku sa skratka pouziva privlastok pekny zvacsa na prvom mieste : napr. pekne a mile dievca, pekne a sikovne deti, nie naopak. je to uzus ako napr: zdrave a krasne babatko alebo zivy a zdravy, nepovie sa 1.zdravy a 2. zivy.

katka30

dakujem vam za nazory, verim, ze to so mnou myslite dobre :-) musim si celu tuto diskusiu vytlacit a v klude sa nad tym zamysliet, lebo inak sa neviem na to koncentrovat.

agina

Katuska nenahnevaj sa na mna, ale mne to pripada tak, ze ty chces od nas pocut to, aby si zostala s krasnym, dobrym a vernym partnerom, i ked chudobnym a rozumovo prazdnym clovekom. Ved co na tom, ze deti budu krasne ale hlupe, ze??? Lebo takto rozmyslas. Nikde nie je napisane, ze dvaja vyzorovo pekni ludia budu mat aj pekne deti...prave to byva naopak. A co z toho ze budu pekne /ak naozaj budu/ ked budu dute ako bambus??? Prepac, za tie tvrde slova.
Na druhej strane hovoris, ze sa o teba zaujimaju bohati, zabezpeceni a mudri ludia, avsak nie velmi pekni.To si naozaj taka prizemna, ze si partnera vyberas podla krasy??? Ake mas vobec hodnoty a priority??? Pretoze poviem ti jedno, krasa je velmi prchava, ale krasa duse zostane.Riadne sa zamysli nad tym, co som ti napisala a nehnevaj sa, ze som ti to napisala takto na rovinu, ale citila som, ze je to potreba.

Lenush

ja mam 21 a presne viem co chcem a aj co by som nechcela. za to katka, ktora je o 10 rokov starsia nema ani paru o tom co chce. tato skutocnost je velmi smutna - alebo skor na smiech..? kazdopacne si myslim, ze by sa ta zena mala nad sebou zamysliet a pohnut so sebou a so svojim zivotom

SHAKTI

katka30 sa sice v pripade svojho partnera rozhoduje dost povrchne a pudovo,ale nemyslim,ze by ju bolo treba za to odsudzovat,koniec koncov je to jej zivot,nie nas,ona bude nestastna alebo stastna-znasat svoje rozhodnutie..a mimochodom kedysi sme sa takto rozhodovali vsetci-kym sme nedostali v zivote v tomto smere par riadnych faciek a neurcili si priority,takze aj katka30 si ich raz urci.Vacsina z nas,co sem napisalo ich uz urcene ma,katku30 to este len caka,tak ju nechajme, kazdy sa predsa uci na vlastnych chybach a nespravnych rozhodnutiach,kazdemu staci cosi ine a je spokojny s niecim inym,niekomu staci malo,niekto chce viac..

eva vida

Ahoj.Myslim si,ze uz dost ludi ti tu dalo svoj nazor,ak si to nepochopila,tak mi je to luto.Nikdo ta nenuti byt s neatraktivnym milionarom,je vela,vela,vela muzov atraktivnych,s IQ,a chutou do prace.Dam ti len jednu radu:zobud sa a otvor oci,inac nedopadnes dobre a budes si buchat hlavu o stenu,ked bude neskoro(uz je neskoro).