za mesiac mi vypadla polovica vlasov

zdenka

Nadmerné vypadávanie vlasov býva často spôsobené poruchou štítnej žľazy, treba ísť na endokrinologické vyšetrenie.

neva

ahojte dievčatá, dnes som si umyla vlasy a znova spočítala tie vypadnuté - bolo ich 117. /500,290,170,104,117/
Myslela som si, že to bude o niečo lepšie, ale nevzdávam sa, bojujem ďalej.
Ako vyzerajú vaše umytia - kolko ich vypadne?

mika1821

salma, no myslim ze sa mi to lepsi...aspom sa mi zda teda..vlasy mam hrozne riedke,tak som si ich dala spostupnit a pouzivam od vichy aj sampon a eriem aj tie bylinky co mi zohnal ten kamarat...mozno si to namyslam ale fakt sa mi zda ze je to lepsie...no,ked si najblizsie budem umyvat vlasy si ich spocitam a dam vediet..ale urcite to nenechaj len tak a zacni daco uzivat...

salma

mika prosim ta potom mi daj vediet lebo u mna sa to nejako zmohlo a stale len padaju neviem fakt som si neni ista ci mi nevypadaju vsetky.:(

mika1821

no to od vichy by malo pomoct za 3tyzdne ,ale ja to beriem iba 2.tazden zatial,tak neviem...dnes som bola u toho kamarata co robi akupunkturu,ale mi urobil zatial diagnostiku,dal mi dake bilinky a do tyzdna sa mu mam hlasit...tak este uvidime co a ako.a tiez mi povedal ze je to vnutorne...a suvisia s tym aj dalsie problemy ci choroby...

salma

ahoj mika... a pomaha ti to inac? lebo mne hovorila jedna lekarnicka ze keed je problem valasami mal by sa zacat hlavne liecbny procez z vnutra dakymi tabletkami abo tak no ja neviem,,mne zatial npomohlo nc::(

salma

Baby ahojteee...
Takže uz ste boli u ocnej a nevyriesila nic? lebo ani ta moja veru:(
Ja som bola pred 2 tyzdnami u kožnej a robila mi krvne testy tak buduci tyzden idem po vysôledky som zvedava,ale inac ona spominala ze to mozu byt aj nejake problemy so zubami a ze z toho to moze vyoapadavat aj ked nechapem aky to ma suvis,mozno by sa to seklo vyskusat...
AKE BERIETE TABLETKY INAC? INAC AKO DLHO VAM TO UZ TRVA???PPIISSTEE