pysky

Príspevok v téme: pysky
pysky

Viem je to už hrozne otrepaná téma, ale ja sa kvôli tomu tak trápim :-(. mám 23 rokov, a ešte som s nikým nemala NIČ no okrem bozkávania, ani petting, jednoducho nič. A to hlavne preto, že sa hambím, za to čo mám. Mám veľké pysky asi 2 cm, ani nie sú rovnako veľké. A nehovorte že to nič, že sa to chlapom páč. Lebo ked sa to nepáči mne, ako sa to môže páčiť iným. Asi zomriem ako panna :-(. Prečo nemôžem mať normálne ako ostatné baby, aj ja už túžim po partnerovi, ale asi tak z toho nebude nič :-(

mladá baba

ja mam takyto isty problem...akurat,ze pred svojim chalanom sa nehanbim,lebo tak vie aka som a taku ma berie..ale mam problem ist ku gynekologovi...som tam este nikdy nebola a teraz moc potrebujem...bojim sa reakcie...je tu zena,ktora bola a vsetko v pohode?

hrozne

Boze zeny uz sa zobudte co tu riesite za hluposti to je az neskutocne nieco...Sak nikde neni napisane ze zena ich musi mat prave male,Mne su tiez vidno a po sexe este viac =)a je mi to jedno sa kuknite na internet tam je plno bab co maju aj vacsie pysky a otrcaju tam normalne svoje vaginy=)videla som plno zien akych a povedala by som ze vacsina zien ich ma vacsie ako mensie.....

jovana

preesne tak ":))" ma pravdu :) ver tomu ze mam velke pysky... FAKT velke ;) neznasala som ich... ale teraz ma to vobec netrapi... proste to je to iste ako ked si muzi porovnavaju penisy. zenam nezalezi (aspon vacsine nie) na velkosti ale natom ako to s nimi ten chlap vie :) a muzom sa statisticky viac pacia velke pysky... viac ich to vzrusuje... no taak zahod komplexyy!! mame vyhodu :D

:))

ak aj nie su na prehliadnutie, ver ze pri tom ich velkost trapi najmenej, ja ich mam tiez velke a tiez su rozdielne velke, a nikdy ma nenapadlo ze by sa to niekomu nepacilo, ked ma lubi lubi ma taku aka som, a tiez som nemala jedneho priatela, a ani jeden z nich nemal problem s tym, taketo problemy citam len tu, ci su male, velke, ved nikto nie je dokonaly ani on.

pysky

ahoj jovana!
písala si, že si to ani nevšimli. Potom určite ich nemáš ani veľké, moje nie sú na prehliadnutie

jovana

ahoj... :) mam presne taky isty problem... alebo teda aspon som mala... lebo je to iba o psychike...ver mi ;) tiez ich mam velke a jeden je o dost vacsi ako ten druhy... a dost ma to na zaciatku trapilo a bala som sa ze nikdy pred nikym neukazem kvoli tomuto... ale neskor som zistila ze to bolo uplne neopodstatnene... povedala som si ze sa proste musim odhodlat.. a ked ma ten chalan miluje tak mu to nemoze vadit. a ten prvykrat to bolo uplne super... spravil ma aj ustami... a vooobec mu to nevadilo... obidvaja sme sa citili uzasne... a na nejake porovnavanie pyskov mi ani nezislo na um. mala som uz troch priatelov a ani jednemu to nevadilo... pochybujem aj ze si to vsimli :D tak moja rada znie... nehanbi sa za to!! neboj sa a prekonaj to ten prvykrat. potom uz naberies sebavedomie a bude to super :) ber to z tej lepsej stranky... aspon niesme jednotvarne :D drzim palcekyy :)