svrbenie bradavky

zabka083

ahojte mam taky problem mohôli by ste mi poradit svrbia ma prsia a mam ich take ruzove pokozku okolo bradaviek neviem co to je inokedy to nemam ani pred menzesom.dakujem pekny vecer

elfi2

Aj mňa svrbieva ľavá bradavka. Mám pocit ako keby to bola pleseň, tak si mastím protiplesňovými krémami. Ale neviem čo to je.

Tinulka211

ahojte baby aj ja mam problem so svrbenim oboch prsnikou,hlavne tak dva tyzdne pred menstruaciou a teraz uz mam po mentruacii a prsniky svrbet neprestali.Hygienu samozrejme dodrziavam a bolia ma aj krize a brusko ako pri menstruacii,kto mal takyto problm poradte mi prisim.Zapal to neni urcite ziadny.

**

Aj ja som mala taký problém pred nedávnom - spodná časť ľavého dvorca ma svrbela. Bolo vidno len také malilinké akoby pľuzgieriky. Taký fľak.
Kým som sa odhodlala ku kožnému, prešlo to. Vyskúšala som CANESTEN, domácu nechtíkovú masť - tá mi to ukľudnila najlepšie (svrbenie ma tiež budilo v noci).

Cornelia

posledny mesiac ma bolieva na pravej strane pod rebrami svrbia ma prsia a mam nevolnost na zaludku ked som si umyvala zuby a jazyk opacnou stranou kefky tak som zvracala

anka

Ahojte aj mňa svrbí ľavá bradavka netrvá to dlho ale je to nepríjemne a znepokojuje ma to. K akému doktorovi by som mala ísť? Možne byť to vážne?

vierka

ahojte!!! baby aj ja mám problem so svrbenim laveho prsa uz vyse mesiaca... a hlavne v noci sa budim na to ako sa skrabem a potom ma bradavka a dvorec palia... aj sono mam v poriadku... neviem co s tym