Nedietujte-priberiete!!!

Príspevok v téme: Nedietujte-priberiete!!!
latrinka

preboha zeny, co sa vam v tych hlavach porobilo? teraz,ked je uz vsade osveta, by ste mohli vediet,ze kadejake mliecne,ryzove,rozlisovacie diety a im podobne su najspolahlivejsi navod na to,ako pribrat aj zo suchej korky!!! Dajte na mna, ja som si nimi tak spomalila metabolizmus, ze som po ich poruseni nejedla nic superkaloricke a ani ziadne sladkosti a aj tak som z nich mala tuk aj na vieckach! pekne racionalna strava, casto a vela,ziadne hladovanie, 6krat denne aspon, nastarujete si tym metabolizmus a ked pridate cvicenie 3krat do tyzdna, vysledky pridu a hlavne- ostanu trvale.

latrinka

No, ak Ti mozem poradit:) este aj nejedenie po urcitej hodine je pravda, mas jest vkuse, aapon 2hod. pred spankom,len proste aby to bolo nieco nizkokaloricke,najlepsie bielkovinove..cize nizkotucny jogurt alebo tvaroh. Lebo ak nejdes uz o 20spat, jest prestanes o 17tej, telo povedzme do tej 22tej hladuje a rano sa to sice na vahe prejavi ako ubytok,ale okamzite,ako sa napapas, telo zacne vykrmovat tuky a na svaly kasle, pretoze sa nauci, ze vecer bude hladovat a tuky vzdy boli na "prezitie v divokej prirode" :D (za onych zivocisnych cias) dolezitejsie. Tie sa potom zmensuju a tam mas vahovy ubytok.Na svaloch,nie na tuku:( ja uz jem 8-11krat denne, mama zalamuje rukami,ze kolko zjem,jem aj o polnoci ak idem spat o pol druhej-druhej a za moju zuvaciu kaloriu,samozrejme s trochu upravenejsim jedalnickom, som za necelych 5 rokov isla pomaly dolez 98 na 58. Schudla som pomaly, cvicila, posilnovala,takze nikde nic nevisi, pri rychlodietach vam ovisne a hlavne stale idem dole, aj ked sm sa rozhodla,ze na 55 sa uz sama stopnem,lebo pri vyske 166cm je 58ok,lebo mam vela svalovej hmoty a sval vazi viac ako tuk;)

latrinka

Funguje...hlavne sa pri priberani musis orientovat na sacharidy a na vecer zase klasicky bielkoviny. Cize zo sacharidov odporucam velkovykrm a la cestoviny, celozrenne rozky, ovsene vlocky, ryza. Kazdy den by to chcelo nejake maso, zaujimave je,ze ako pre chudnucich,tak aj pre priberajucich, rozdiel je v porciach:)mal(a) by si si postupne zvacsovat porcie, tiez nabehni aposn na 6krat za den, lebo proste vzdy a zasadne vzdy plati jedno pravidlo: maly vydaj energie-velky prijem=priberanie/ velky vydaj e-maly prijem: chudnutie:)

latrinka

No, ak Ti mozem poradit:) este aj nejedenie po urcitej hodine je pravda, mas jest vkuse, aapon 2hod. pred spankom,len proste aby to bolo nieco nizkokaloricke,najlepsie bielkovinove..cize nizkotucny jogurt alebo tvaroh. Lebo ak nejdes uz o 20spat, jest prestanes o 17tej, telo povedzme do tej 22tej hladuje a rano sa to sice na vahe prejavi ako ubytok,ale okamzite,ako sa napapas, telo zacne vykrmovat tuky a na svaly kasle, pretoze sa nauci, ze vecer bude hladovat a tuky vzdy boli na "prezitie v divokej prirode" :D (za onych zivocisnych cias) dolezitejsie. Tie sa potom zmensuju a tam mas vahovy ubytok.Na svaloch,nie na tuku:( ja uz jem 8-11krat denne, mama zalamuje rukami,ze kolko zjem,jem aj o polnoci ak idem spat o pol druhej-druhej a za moju zuvaciu kaloriu,samozrejme s trochu upravenejsim jedalnickom, som za necelych 5 rokov isla pomaly dolez 98 na 58. Schudla som pomaly, cvicila, posilnovala,takze nikde nic nevisi, pri rychlodietach vam ovisne a hlavne stale idem dole, aj ked sm sa rozhodla,ze na 55 sa uz sama stopnem,lebo pri vyske 166cm je 58ok,lebo mam vela svalovej hmoty a sval vazi viac ako tuk;)

pravda

latrinka má pravdu! a ja mám s tým presne také skúsenosti. Keď som chcela stoj čo stoj schudnúť, a držala fest diéty. Neišlo dole ani g. a keď som prestala, a jedla vkuse, čo som chcela aj sladkosti, po piatej šiestej som už nič nejedla, ani nejem, kilá išli pomaličky dole. Verte mi. Ja si stále dačo dám do úst. Minimálne každé tri hodiny. Takže je to pravda.

Najčítanejšie články