nahovaranie si

Príspevok v téme: nahovaranie si
bizmut

mam jeden dobry vztah trva asi uz pol roka nema ziadne vazne chyby ale ja si stale nieco nahovaram stale mi v mysli beha"co ak?,je to mozne?,moze sa to stat?" proste neustale hladam nejake chybicky a ked su aj uplne male uz sa kvoli tomu trapim vsetko mozne si nahovaram ze ma uz nelubi,ze je koniec a pritom su to nazaj len drobnosti ja neviem preco to robim a niekedy si to ani nejako neuvedomym a myslienkami som uz tam co to znamena? ako to riesit?

mayusha

vies, ludia vacsinou citia, ze nie je nieco v poriadku.. ked si to zacne mysliet aj ona, ze vam to nevyde, tak to nevyde... predstav si, ze by sa aj ona zacala tak spravat ako ty.. asi by si mal pocit, ze nerobis nieco dobre, ze zlyhavas, ze asi nie je s tebou stastna.. ako by si potom zareagoval?
mozno jej daj viac spontanne najavo, ako ju velmi lubis a ako ti je s nou dobre... :-)

mayusha

tak to skus zastavit, lebo ... jednoducho sme tvorcami vlastneho stastia.. precitaj si knihu "Sila pozitivneho myslenia".. uz neviem ani kto to napisal.. alebo si najdi nieco na nete na tuto temu..
nemysli negativne, lebo si to sam privolas, co sa stane .. atd..

bizmut

asi ma ani nema co trapit vsetko ide dobre len ja naozaj len premyslam nad tym ze ako sa to vsetko skonci vzdy ked iden na schodzku snou tak sa bojim ze ako to dopadne ja ju naozaj velmi lubil a nechcem ju stratit ale stale si vselico namyslam

mayusha

hmm, to mi nieco pripomina... :-) skratim to - nerob to! je to zbytocne. snaz sa zit v pritomnosti a ak ti na nej/nom zalezi, vela sa rozpravajte. hlavne uvolnene, bez "masiek". len uprimna komunikacia moze posunut vztah vpred.
zbytocne si komplikujes zivot. mozno mas zranenia z minulosti (ako kazdy clovek), a tie ta zrejme trochu ovlpyvnuju - nicia ti pekny den! :-)
mozno ti to pripada, ze sa mi to lahko hovori.. ale pisem z vlastnej skusenosti. trochu viac sa uvolni! :-)
a ak ta naozaj nieco trapi a neda ti spat - vo vztahu, tak jej/mu to jednoducho povedz..