kedy sa zacina prejavovat tehotenstvo?

miri413

ked mi bude zle aj zajtra, tak si ho asi kupim, ale ku gyn nepojdem...a len tak pomimo :D dokedy sa da spravit potrat?

laraa

hej, hej neboj sa ty salenacka.. :-P vsetko bude okey. a ty si myslis, ze som si pred mamkou robila tehotensky? sak tak na tajnaka.. :-P juuj, ale potom taky dobry pocit, ked ti vyjde negativne.. sak to stoji len okolo 100,- a ked sa bojis doma, tak si urob u kamosky. alebo skoc rovno ku gynekologovi na prehliadku,na sono, ze by si bola spokojnejsia (to je ta nechutnejsia moznost) a to stoji okolo 50,- Sk. ale naco minat peniaze, proste nam ver.. :-)))

miri413

necem si kupit tehotensky test, lebo mama by sa zlakla...aj ked mi veri, ale viete...dufam, ze mate naozaj pravdu =) hadam uz budem pokojnejsia z vasich sprav. dakujem :) ja sa vystresujem stale zo vsetkeho, takze tak :D fakt, dufam, ze mate pravdu :)

laraa

:-DDD i mne tak sibalo, ked som mala 15.. tiez toto iste.. to je len o tvojej psychike, nic viac. a toho stresu ani kramy nedostanes. zrob si tehotensky test a budes mat dusu na pokoji :-P .ja som si ich urobila asi 3 :-DD a este isla ku gynekologovi.. proste psycho

miri413

koniec menstruacie, takze este aj koli tomu by som nemala byt...ale ja sa fakt bojim :( mam iba 16, som panna a s tym chalanom som sa uz rozisla

januška

no ja si nemyskim ze si tehotna... malinka sanca by bola keby mal nieco na prstoch ale nemyslim...ja som si to tiez uz par krat nahovarala a nikdy nic :) uz som pocula ze zena si to moze az tak nahovorit ze sa jej aj brucho zacne zvacsovat a ma vsetky priznaky ale neviem co je na tom pravda...nemysli na to ...este ak sa mozem spytat v akej faze menstruacneho cyklu si bola ?

miri413

ved ja som snim ani nemala pohlavny styk...len na mne lezal(ja naha, on v trenkach)ale nic viac...mno ktovie ci sa mu daco nedostalo na ruky ked sa pokusal do mna vojst, len som ho v tom zastavila...a potom ma iba prstoval. ale som citala, ze spermie vydrzia na vzduchu iba par sekund, takze pochybujem, ze by som mohla byt tehotna...ja som este panna,tak este plus... :( prosim ludia, vyvedte ma z mojich paranoidnych myslienok! bolo mi dnes zle(ale iba ma trochu napinalo)a za tyzden som pribrala 3kg... :(

miri413

takze po 2tyzdnoch to moze byt??? :( ak hej, tak ja neviem...ale mozno som iba paranoidna a nahovaram si to...dufam ze niesom v tom :(