panna

matulkooo

napriklad ja, vazne chalani si to cenia ked je holka este panna .. a su radi ked holke mozu dat to co este nemala

andy

Ahoj izzy môžem ťa ubezpečiť že sa nemáš za čo hanbiť.Poviem Ti tak že mám priatelku ktorá má presne tolko čo ty a je panna no vlastne už mesiac nie :-) Bolo to tak ked sme začali spolu chodiť mala 21 teraz má už 22 a sme spolu už jeden rok a ked sme začali spolu chodiť tak sa mi priznala že ešte nikdy nikoho nemala a tým že povedala že ozaj nikdy nikoho nemala to myslela doslovne lebo ked sme začali spolu chodiť tak prvá pusa padla až po mesiaci a vtedy som sa presvedčil že neklamala pretože ked som ju prvý krát pobozkal tak nič nevedela triasla sa ako keby mala zimnicu a bola z toho hotová a to nevravim otom že ako sa zlakla a odsotila ma ked som jej vovalil jaazyk do ust.Skratka panna ako vyšitá bol som jej uplne ale uplne prvý chalan v jej živote a poviem ti že krajši pocit som ani nemohl zažiť ked som vedel že som zbalil čiste nepoškvrnene mäsko.A takemu ktoremu vadi poctive dievča nejde o lásku ale o sex pretože vie že s pannou si neužije a preto s ňou nebude strácať čas ale človeku ktoremu ide fakt o lásku tak je rád že stretol take dievča.Prebiehalo to asi tak že sme postupne začali viac a viac až prešiel takmer rok a moja kočka bola stále panna pretože sa na to necitila a ja som ju isto nechcel do toho nutiť skratka som si chcel počkať na ted deň s velkým D ked ona sama bude chcieť sa somnou vyspať a moje ročne čakanie stálo za to pretože ked sme sa po roku spolu vyspali bolo to čosi nadherne a ešte ked tu prvu noc okoreniš romantikou - na dovolenke pri sviečkach romatická hudba maximálne sukromie tak ti vravim že nič krajšie nezažiješ.A tiež ked som niekomu vravel že mám priatelku ktorá má 22 a je ešte panna tak mi to nikto nechcel veriť a všetci mi hovorili že to si kde vyhrabal ved to už v dnešnej dobe neexistuje 22 ročná a panna ked každá baba chce prisť o panenstvo už v 13-tich lebo sa za to hanbi že je panna a ja som bol na to hrdý ako bocian že ano ja som natrafil ešte na taku takže vôbec sa nemusiš za to hanbiť že máš 22 a si ešte panna skôr by si mala byť na to hrdá že si neni z tých ktore rozkročia nohy hned prvemu len preto aby sa zbavila poctivosti.Ak si začala s chalanom ešte len chodiť tak sa so sexom určite neponáhlaj ked budeš mať potrebu počkať aj dva roky tak počkaj pokial ťa ten chalan skutočne miluje tak mu to nebude vadiť a tak isto si na teba počká na a pokial ti dá kopačky len preto že si mu nedala tak nesmuť pretože to budeš mať dôkaz že ten chalan nebol ten pravý a bol to len obyčajný sukničkár ktoremu išlo iba o sex.Máš 22 rokov a si panna a preto by si mala dbať na zvýšenu pozornosť na to s kým sa vyspiš.Pretože v Tvojom veku byť panna to je v dnešnej dobe ozaj akože klobuk dole a ked si dokázala počkať 22 rokov neurob hluposť a nedovol aby ťa zbavil poctivosti len niaký sukničkár ale počkaj si skutočne na tu pravu lásku.A fakt sa nad tým netráp že sa bojiš mu to povedať že si ešte panna oto máš väčšiu výhodu pretože ak ťa kôli tomu nechá tak budeš vedieť že to je obyčajný idiot ktoremu šlo iba o sex no a až to pochopi a ostane s tebou a počká si na to najvzácnejšie čo v sebe máš aj rok aj dva tak vieš že ten chalan ťa má skutočne rád a mysli to s tebou vážne.Ja som sa tiež prekonával počas nášho vzťahu ked som rok chodil s priatelku a nerobili sme to mal som tiež kolkokrát krizu lebo ja som už poctivý nebol ja som už mal pred tým priatelku s ktorou mi to nevyšlo takže tiež som mal na priatelku chuť ale vydržal som to a poviem ti že dá sa to vydržať v pohode ked je normálny chalan tak to vydrži až to je idiot tak ťa bud nechá alebo ťa začne podvádzať a ked ťa začne podvádzať s inou neboj prideš na to jeho správanie ho prezradi.Takže asi tolko by som ti mohol prezradiť držim ti palce aby ti to dobre dopadlo a váž si toho čo tam dole ešte stále máš.Ak budeš chcieť ešte niečo poradiť tak kludne napiš ja som tu skoro každý deň.

kitti

Podla mna je to super,ze si sa nevyspala s niekym,len aby si stratila panenstvo.Neboj sa pride ten pravy,od ktoreho sa nebudes bat a zdoverit sa mu,ze si este panna. Vies kolko chlapov hlada taketo dievcata?

...

ahoj izzy...vobec nie si na sex stara... mozno len cakas na toho praveho:o) a pertnerovej reakcii sa nemusis obavat, pokial mu bude na tebe zalezat, myslim, ze mu bude uplne jedno, ci as uz nejake skusenosti za sebou, alebo nie... a urcite si bude aj vazit, ze prave on je ten prvy...tak hore hlavu:o) a vobec sa nad tym ani len nepozastavuj...