sklamanie

Príspevok v téme: sklamanie
apat

sklamal som sa asi v laske ale nie zeby ma ta baba nechcela to nie ona ma lubi a je mi verna ale proste ja som ocakaval ten nas vztah o nieco iny a myslel som ze aj ona je trochu ina teras po nejakom case som zistil ze je ovela ina ako som si myslel ze je a aj ten vztah asi ide zlim smerom a ja teras neviem co mam robit nevidim nejaky vyznam sa snou stretavat ale zase na druhej strane aj ja ju mam rad a nechcem ju stratit a ani zostat sam neivem co robit

apat

tak uvidim ako to pojde dalej nebudem jej asi nic vraviet teras ale ako sa vravi cas ukaze len dufam ze to nebude moc dlho trvat

jajuliatko

mozno sa mylim,ale podla mna ti na tej babe zalezi viac ako si si ochotny pripustit a jednoducho si sa toho zlakol...:-)takze suhlasim v podstate s aginou :-)

apat

mozno to bude tym stretavanim mozem opisat ako to umna vyzeralo:
zo zaciatku sme sa vidievali velmi malo a ja som bol z tych stretnuti uplne stastny a ked sme neboli spolu tak sme si pisali a tak potom sme sa zacali stretavat o nieco castejsie bol som stoho velmi rad a ked som nebol snou mi hrozne chybala ani neviem opisat ako velmi potom vsak sme pocas 2 tyzdnou sa videli len jediny krat a ani sme nemali medzi sebou nejaky kontakt asi prvych 5 dni mi hrozne chybala ale potom som bol len smutnejsi a nervoznejsi nic ma nebavilo a aj to co som k nej citil sa akosi zacalo vytracat a na stretnutie snou som sa uz ani nejako velmi netesil no ked sme sa stretli tak som bol rad ale potom odvtedy sme sa videli tak kazdy druhy,treti den a vtedy akosi zacalo aj moje trapenie a trva doteras

agina

Tak ked sa s nou znova stretnes, o vsetkom jej povedz, ver mi, bude to tak lepsie.Musi to vediet a urcite uz nieco tusi.Nic neskryvaj,povedz jej o svojich pocitoch.Ak ju naozaj lubis, tak spravis vsetko preto, aby to bolo zase medzi vami dobre.Ja vsak myslim na tu druhu moznost.Zda sa mi, ze pochybujes o vasom vztahu a to nie je dobre.Stale ta to nahlodava a moze to viest aj k spontannemu rozchodu.
Hlavne si ujasni, co vobec chces, ci v tom chces pokracovat, alebo to cele zmenis.Nic viac, nic menej ti nemozem poradit.

apat

tak ja mozno ani neviem co knej citim niekedy mi chyba ale ked niesme spolu nejaky cas tak to uplne pominie a ja som len nervozny.Ked sa to tak vezme tak z nejakym obycajnym kamosom som dlksie ako snou a pritim je to moje dievca a toto je to co mi natom vzatu vadi a velmi ze snou nemozem byt kedy chces a kolko chcem a tak som len nervozny a zacinam sa aj bezdovodne hnevat aj na nu.Uz to je takto dlksi cas a naozaj sa z tohto vztahu len trapim ale nechcem sa unahlit ja si uz vobec nedokazem poradit ze co dalej

kvaas

Ty musis vediet, ci ti chyba, ked nie je s tebou...Nechapem, preco sa nerozpravate. Najhorsie, ked si kocka este viac sa namotava a ty sa odmotavas. Po case ti zacne liezt na nervy, lebo ju nelubis(ako pises) a ona nebude vediet, preco to je tak. Radsej skor si to vyjasnit, lebo ju riadne ranis.Mozno iba chranis seba, a jej ti je luto ked vidis ako ta miluje.

ach jaj

Otazne je co vlastne chces. To ze ste malo spolu ma asi dovod. Treba spolu komunikovat ale podla toho ako pises, asi ten vztah neberies az tak vazne. Ked ona nevie o tvojich pocitoch a stratis ju, len preto, ze ty si len myslis, potom sa budes trapit viac ty, ktory ju opustis ako ona, ktora bude teba vinit, ze si si to sposobil sam. Ked sa tvoje city zmenili, tak to urcite malo dovod. Treba si to vyriesit cim skor, lebo sa budete obaja zbytocne dlho trapit.

apat

nie ona nevie o nicom myslisi ze je vsetko vporiadku len mne aj jej vadi ze sme naozaj malo spolu inak nevie o tom ze moje citi k nej sa nejako zmenili.Ja som jej prvy chalan a nechcem ju nejako zranit ani sposobit aby bola sklamana ale neviem co mam robit