Moze gynekolog prehliadnut tehotenstvo?

kabosa

Ja som sla k doktorovi, ze mi meska menzes , ale tehotensky test som mala negat.,urobil mi vag. ultrazvuk a povedal, ze nie som tehotná a dal mi vyvolavacku.Do 10 dni mal prist menzes, ale neprisiel a tak som sla znova.Hned ako zacal robit opat ten ultrazvuk povedal, ze som v piatom tyzdni, jednoducho babo bolo prilis male, este schovane vo vystelke.Teraz mam krasnu rocnu dceru.Nevolnosti mi prisli az par dni potom ako som sa to dozvedela ale ja som v sebe udrzala iba mlieko a susienky.Ak ste stale hladne, mozno je to len predmenstruacny syndrom.

marsinka

no mam ten isty problem.ibaze stym ze spala som s priatelom zrobil sa do mna ale amli sme ochranu ale praskol kondom.menzes mi meska vyse tyzdna.a tiez ze sa najem a za chvilku som zas hladna ked to ignorujem tam mi je pootiom taaak zle.a to neviem co amm stym robit PORADTE prosim tiez som bola u ginek.ale vravel ze tam zatial nic nevidi ze este je na to skoro aby tam daco bolo.tak ako mozem tak otehotniet???

ryy

A mas dovod myslet si ze si tehotna?spala si s priatelom bexz ochrany a spravil sa do teba???Ak nie tehotna urcite nejsi..lekar by to zistil..jedine zeby to bolo velmi skoro a by nic nevidel ale to by musel robit ultrazvuk..tak pokial si nemala nechraneny sex a nenapustil ta spermiami tehotna byt nemozes.....