biolampa

duro

Nechcem Vas odhovorit,ale ja by som sa najprv spytal lekarov vo Vasom okoli! Je mnoho ochoreni na kt. sa bioptron neda pouzit,ale o tom sa nehovori. Zepter je najdrahsi,ale certifikovany,ale aj tam sa da kupit za dobru cenu od ludi,kt. ju nevyuzivaju,ale aj od reprezentantov.

vlasta

Nezalezi na cene ani od velkosti. Bioptron od zepteru je certifikovany zdravotnicky pristroj, co znamena, ze indikacie su lekarsky overene. Ja mam velmi dobre skusenosti s liecbou bioptronom. Ucinky maleho alebo vacsieho bioptronu su rovnake, odlisne je to ze je liecena vacsia plocha naraz a je hlavne uspora casu. Ceny sa odvija aj od roznych akcii. Blizsie vysvetlim mailom aj tel.c. 0907 669 444

lulaba

ono na rtej velkosti ani nezalezi, pozerala som aj na ceskych web, je toho pomerne dost. len sa rozhodnut, ale ktoru? ak su tu nejaki co ju maju alebo najlepsie nejaki zdravotnici. Dealerov nechcem.

lulaba

po tom ako som to napisala, som trochu presla web. Fakt keby tu bola nejaka sestricka , co s tym robi, keby hodila nejake skusenosti, ci je lepsie kupit drahsiu...alebo aky je v tom rozdiel.
MOzem pozriet nejake tu v Canade, ale to je zbytocne, lebo tu je ina elektrina a zastricky.