Zaľahnuté v ušiach

prhlava

Ak mate zaľahnuté v ušiach pomáha 3 až 4 krát denne kvapnúť do každej nosovej dierky 3 kvapky 1% Sanorínu. Po dni až dvoch sa vám uľavi a do troch dní je po probléme.

- mira

Skús ušné sviečky. Tomuto stavu predídeš ak zabrániš zanášaniu uší hlienmi z mlieka a mlieč. výrobkov. živočíšnych a stužených tukov, bielej múky.
Prečisťuj sa zeleninou a potravinami s vlákninou.

Kyselina palmitová a stearová sú nasýtené mastné kyseliny, ktoré tuhnú pri teplote 62 a 70 stupňov. Potrebuješ ich roztopiť aby sa uvoľnili a komínovým efektom vytiahnuť. Sú rozpustné i v alkohole.

luchia6

Dobry den, poradte mi prosim co mam robit ked uz mam skoro 3tyzden zalahnute v usiach.v prvom tyzdni ma pobolievalo ucho.k lekarke nemam cas ist som doma s malym chlapcom a skuste mi poradit nieco aj bez lekara.
pouzila som uz aj kvapky otobacid do usi audisprej, peroxid vodika 3% a stale nic.jedno ucho troska odlahlo ale druhe je total jak zabite.
dakujem za radu a odpoved.

owca

ahoj ja mam zalahnute v usku uz 2 dni a neviem co s tym a sa bojim ze zomieram nic nepomaha ale mozno ti pomozu kvapky z lekarne)peroxid)

sandra12

ja som tiez mala zalahnute v usiach ale mala som to sposobene nadchou..nadcha my vosla do usi..tak my to mseli umrtvit a prepychnut potom my to odsilay a uz my nic neni:)

pepe1

Ahoj Anonym-8257:
Ja som mal, sem tam nejaky problem, ze som nepocul, alebo mi zaliehalo v usiach.. K doktorovi som samozrejme nesiel,alebo bol som vlastne, ked som mal chripku, a pytal som sa co to je.. Povedala mi ze mam viacej "usneho mazu", a jedine co mi moze odporucit, je to, ked nechcem ist k usnemu, mam si kupit v lekarni AUDI SPREJ.. Na moje pocudovanie, po niekolkych dnoch, uz citim.Usi ma tolko nebolia a nezvoni mi v hlave, ako keby som spal vo zvonici. Vyskusaj toto, a uvidis co to povie, alebo sa opytaj len v lekarni na jeho ucinky.. Mna vysiel cca 250skk..
Pekny den..