Chorý vtáčik - korela

Príspevok v téme: Chorý vtáčik - korela
korela

Mám,korelu a uz druhý deň ani nepípla. Vždy si spieva a je veselá. Včera moc zvracala a nebola ani na bydielku. Sedela na dne klietky a vkuse pila. Večer mala hnačky. Je uplne ticho a cely deň spí. Nemyslím,že by niečo zledla ked bola vonku z klietky,skôr to je nejaká viróza,alebo bolo niečo v krmive. Ako jej pomôcť? V okolí 150km nie je žiedny veterinár,ktorý rozumie operencom.

marek24t

Uz je dobojovane :(
Chcel by som vam vsetkym podakovat ktory mi radili,ale aj tak to nestacilo

Ani veterinar nedokazal pomoct:(
Este raz dakujem

Deria

marek, nieco nie je s nou v poriadku, ked stale spi. dovodov moze byt viac. neprisla do styku s nejakou izbovou rastlinou? lebo väcsinou su jedovate. ze malo pije by nebol az taky problem, lebo vtacikom staci len malo vody. a ak este davas castejsie zeleninu, ci ovocie, co obsahuje tiez vodu, nepotrebuje vela pit. naopak, keby moc pila, by ma viac znepokojovalo, ci nema teplotu. ma iba mesiac? to je este mladucka. netrpi samotou alebo odlukou od svojho krdla? nepelicha? venujes sa jej dostatocne? umoznujes jej dost slobody, dufam, ze nie je cely cas iba v klietke zatvorena? ak su vtaciky chore, treba im co najskor pomoct, pretoze oni rychlo zoslabnu a potom je kazda pomoc neskoro! najdi si na nete forum "parrotclub", myslim, ze tam ti skor poradia, nez tu a mozno aj dobreho veterinara, co je u vtactva dost velky problem. nie kazdy vet sa totiz v tom obore vyzna. ale mozes dat vediet, ak nieco zistis. dufajme, ze to nebude nic zle.

marek24t

tolko nespala a hnacku nema,ale malo co pije vodu musim jej davat misku k zobaku aby pila,ale zase ked ma daco zjest tak bez problemov davam jej co najcastejsie teraz nejake ovocie alebo zeleninu

promile

marek, nasuchorene perie a nadmerny spanok zvycajne znamenaju nejaku chorobu, lenze neda sa povedat aku. Nema nahodou hnacku? Predtym tolko nespala?