nedokazem mat rada

Príspevok v téme: nedokazem mat rada
tina

ahojte potrebovala by som poradit. mam problem s laskou. neviem sa zalubit. ked si aj myslim ze som zalubena tak hned ako sa dozviem ze aj chalan chce mna tak ja ho prestanem chciet a napriek tomu ze sa s nim vidam casto a naozaj si rozumieme a paci sa mi aj fyzicky, tak v momente nemam zaujem ho uz nikdy vidiet. a toto sa mi stava vzdy. uz od 16tich. teraz mam 24. neviem co s tym. mam pocit ze nedokazem mat rada nikoho.ani ako kamarata ani vobec a ked aj s niekym chodim tak mi je uplne lahostajny. myslite ze je to nejaky psychicky problem?prosim poradte. dakujem

ula1

A tiez som ich vela poslala prec a chodenia boli velmi kratke......teraz som vydata a mam 3 deti:) a som stastna so svojim muzom a ineho by som nechcela.

ula1

Aj ja som mala ten problem.Chce to len toho" praveho".....neboj sa.Skus zmenit prostredie ist niekam kde nechodievas,aby si stretla nove tvare.....

tina

naozaj je to chore.. co sa s tym da robit? treba ist ku psychologovi alebo co? aj som si myslela ze je to tym ze som nestretla toho praveho. ale kazda normalna baba si aspon o jednom z tych co stretla mysli ze je ten pravy alebo je zalubena ci uz len platonicky alebo naozaj. je to smutne a naozaj odo mna nefer ked chalana namotam ze sa mi paci a ze by som chcela nieco viac a potom ked vidim ze aj on by chcel tak mna to prejde. tiez mi to lezie strasne na nervy:(

banan

definitvne nie si sama, ja som chalan a tiez mam taky problem. kazdy sa ma pyta ze preco nezacnem ten vztah ked mi zena da najavo ze ma chce, a ja im skutocne neviem povedat preco. vzdy len idem do momentu ked ja zacnem a vsetko ide , potom ked uz hrozi iniciacia z druhej strany tak sa stahnem. mozno je to nejaky blok z uplne prveho vztahu (dost som sa v nom sklamal) alebo ktovie co.

duduuuuuuuuuuuu

ahojte.. zvlastne aspon vidim ez nesom sama... skor premyslam otom zesom bud nikdy nebola zamilovana alebo som strasne tvrdohlava a narocna alebo si neverim...chcem chlapa a ked ho uz mam nic nanom nevidim uz...cudne ale tomu nepochoopim a snazi msa pochopit lenze to neide ....

ssssil

ahoj tina! a ja som presne tak na tom ako ty. Dovtedy chcem toho chalana, kým ho nemôžem ťa. A keď už sme spolu, alebo by som ho mohla mať, tak prestáva byť pre mňa zaujímavý. Neviem prečo, ináč aj mňa to dosť trápi. Chcela by som už byť zamilovaná a byť milovaná :-(. Niekedy aj ja mám pocit že som bezcitná.

1bambulka14

neviem či je to nejaky problem, ale ja mam niečo podobne...nemôžem niektorych ludi velmi, ale velmi zniesť...z niektorych mi je úplne zle...niekto mi lezie na nervy...alebo mi je niekto lahostajny...len jedneho človeka lubim a to je môj priatel...a on je ku mne v poslednom čase odmerany...asi od kedy sa ku mne začal tak spravať, tak ja som sa tiež začala inak spravať, hlavne k ostatnym ludom...zamilovala som sa do nepraveho...možno par ludi sa najde, s ktorymi fakt dobre vychadzam, ale len zopar...takže len tolko...potrebovala som sa niekde vykecať..