Piercing do pery

hey ho

mam piers v pere ale nikomu by som to neodporucala . Davala som si to robit v profi studiu , prvy tyzden mi zliezlo uz dasno , potom sa zas napravilo a teraz ako sa mu chce a o pere zvnutra ani nevravim au!

killa

pre ari...no ahoj..presne tam kde chceš piercing ty,tam mám ja..neviem ti povedať presne,ale viem,že ak ti zle prepichnú peru(neprofesionálne)myslím ak trafia do nervu tak ti môže ochrnúť pera..ďalej môže sa stať z kovovej labrety že ti zíde diasno zo zuba nižšie..nechcem strašiť.mne sa nestalo ani jedno..ak si už budeš dávať tak daj si radšej labretu z plastu(časť ktorú máš v ústach) ,je to šetrné ku tvojej zubnej sklovine....a určite si teda nerob piercing niekde doma,alebo kamarátka..neriskuj prepichnutie nerva...inak to nebolí .len naozaj málo...ahoj :) držím palce

tracy

jaj a wy sa tu co riesite ... komu sa piers nepaci nech tu nedrista.. a komu hey neh si ho da a hotowo aj tak tu uz je potom len jeho bordel ...

som_tu

chcela by som percing do peri ale neviem cos tym nebduem mat problemi ... a co sa stane ak si to prepochnem sama?a ci sa to dlho hoji???

liliana27

kachna ,,,,,je jasne ze ked mne sa nieco nepaci tak sa mi to nepaci a hotovo a nestaram sa do druhych!!!ako tebe sa nepacia piercingy tak sa ti to nebude pacit na nikom alebo inak povedane ze nestretnes babu ktorej by sa to hodilo ;D uffff take rozmyslanie ludia starajte sa o seba co sa vam paci a nestarajte sa do druhych boooze to uz nic ine nemate na robote ? :DD

liliana27

meeee ma pravdu!!!! jaja kde ty zijes a kto si ze take veci dokazes napisat ????
ja mam 12 piercingov proste sa mi to paci a hotovo a preto niesom vzdelana ?? podla jajy asi hej no je to smutne ze takych ludi je strasne vela co maju zmyslanie ako jaja no mi to tak pripada ze kto ma piercingy a kerky tak je to nevzdelani hlupy fetak ze ?? si trapna jaja ze sa snazis davat take rady :(( kazdemu z nas sa paci nieco ine preto je svet taky krasny :P zatoze sa tebe nieco nepaci tak hura ideme vsetci dotoho s tebou lebo tebe sa to nepaci nebude sa to pacit ani nam hmm ze?? tak si to predstavujes ?

lucia125

ja mam pirs v pere voebc to neboli .. nevyhody vraj sa stoho mozu pokazit zuby oskrkat sklovina ... ale tak no ... :) mam ho chvilku takze sa on staram nejakyma pripravkama zatial :) drzim palce

meee :p

joooj ludia no coment kkt na kktovi aaa paasss...a ze "inteligenti" ach inteligentny clovek sa nestara do druhych a nekritizuje nieco len preto ze sa mu to nepaci je to kazdeho osobna vec a nema to nic z inteligenciou ani z nicim inym proste jenemu sa paci a chce si to dat si to da aj ked sa to mozno niektorym ludom pacit nebude to skor ty "inteligenti" co tu pisu vazne NO words ach ludia su kkti....a ete ktomu aj namysleny

xyz

ja chcem piercing pod dolnu peru ako gulicku cital som o zubnej sklovine a dasnach ale mam p**i=Dlebo cital som aj ze aj to sa da napravit keby sa mi kazila ale to je jedno...a jaja nechapem ta fakt mas nazor jak moj 50 rocny nevlastny dedo ked sa ti to nelubi niekto ta nenuti si to davat ani sa nato pozerat a nesnaz sa moralizovat a s inteligenciou to myslim nema nic spolocne tazke...peace