Mám citlivú pleť. Aký krém používať?

očko

Evitka, veľmi dobré sú krémy s vysokým obsahom aloe vera, mám s tým veľmi dobré skúsenosti. Napíš mi svoj email, prekonzultujeme to.

evitka

Tak s týmto problémom zápasím už roky. Používam detské krémy babylove s DM, šampón Klorane ovsenný z lekárne alebo babylove a na telo olivový olej z lekárne.
Hlavne všetko také kde je čo najmenej umelých prísad a farbív. No a občas musím siahnuť aj po kortikoidoch od kožnej. Neznášam Eucerin,Biodermu,Avene,Vichy a všetky tie drahé krémy, ktoré sú vraj určené na citlivú pleť. A musím vyskúšať tú indulonu. Čím menej chémie tým lepšie.

[zruseny12]

Ja mam tiez velmi citlivu plet a som alergicka,a zacala som pouzivat- Regeneracny krem-AQUABELLE,a som s nim velmi spokojna.

smejko 88

ja by som ti odporučila dermacol aqua dream , ja mám tiež velmi citlivú pleť a toto je jediný krém ktorý mi nevadí...

majka000

ahojte.....chcem sa vas spytat ked som v strese tak sa cervenam ...je ten krem od biodermy na to? pomoze mi ten krem?

alexis:-)

skusil uz niekto ten novy krem garnier? ma taky biely obal a je hypoalergenny.....ze vraj je aj na zacervenanie pleti...neviete ci je dobry?????