traviace problemy

Príspevok v téme: traviace problemy
juliaanka

prosiim pomozte mi mam traviace tazkosti.Ked sa niekedy najem boli ma brucho dost alebo sami chce trosku zvracat.Trpim este aj pynatostou a niekedy mam divne pocity akokeby sa mi uplne presuvali creva alebo co:( neviem co mam robit este mam aj zapach z ust:( poradte mi nieco najlepsie nejake prirodne bylinky alebo tak.Najlepsie keby sa nejednalo o nejake drahe lieky.Alebo mi poradte ci nemam nejaku chorobu nebodaj vobec sa v tom nevyznam.DAKUJEM

juliaanka

dakujem za rady ale ide o to ze mineralka mi bude skor skodit lebo to obsahuje plyny a potom ta plynatost bude este horsia:( ale pijem denne zeleny caj a cistu vodu vela ale neviem no:(aj tak dakujem za rady;)

RNG

Proti kvasseniu v zaludku je Betain HCl. Proti kvaseniu v crevach rozne enzymi na travenie.Tiez vlakniny a pravidelne cistenie criev(psylium) a nasadenie spravnych probiotik

alexandra261

ahoj Juliaanka,
no neviem co mas za problem, ale mala by si jest viac zeleniny a ovocia, neviem z coho sa sklada tvoj jedalny listok. Ale ja mavam tiez obcas problemy s travenim, mala by si si dat pozor ako sa stravujes, snaz sa jest zdrave veci, pit bylinkove caje a tak. Sem daj si daj mineralku, skratka snaz sa aby sa ti "odrglo". Prepac ze to takto pisem, ale to mas ako s detmi, ked si male babo neodgrgne, tak ma problemy, u dospelych je to tak isto...:-)