Ako sa chovate k svojmu byvalemu?

Príspevok v téme: Ako sa chovate k svojmu byvalemu?
vecernica

Po (desiatich)spoluzita som sa rozisla s priatelom.Zamiloval sa do mladsej 20 rocnej, ja som mala az 30 rokov:) Rozchod prebeho po telefone..a to tak ze som mu nahodou volala (kedy nieco pojdeme vybavit) on mi oznamil ze uz ma nemiluje.Potom mi telefonaty skladal, neotvaral dvere a zamok na byte vymenil.Bol to jeho byt.a v nom boli moje veci a moj pes.Tri mesiace som sa pokusala stretnut vyvolavala som mu postavala pred domom nemohla som to pochopit, kedze ma poziadal o ruku,,,, uplne som sa psychicky zrutila, kezde som odrazu bola uplne sama .obetoval mi jeden hodinovy rozhovor kde bol na mna nasraty, a o to viac ked som plakala. Potom, som odisla som na tri mesiace mimo Bratislavy sa s toho dostat aj tk mi to trvalao aspon dva roky sa s toho dostat,ak vobec som sa s toho dostala.On sa prestahoval ,nevedno kam.Ked som ho videla po 3 rokoch ,chcela som sa rozpravat normalne, bez palcu o tom ako zije.Bol pri pokladni v potravinach,a ja za nim nahodou ,ako nakupil,utiekol.
preco nekomunikuje aspon minimalne ,ked sa nahodne stretneme po piatich rokoch?
Preco ludia co tolko zazili spolu,odrazu su si viac ako cudzi? mate taku skusenost? preco?
Vecernica

Demi

Baby ano mate pravdu, je to chumaj ako sa zachoval pri rozchode, ale ja sa ti čudujem , že vobec po tom čo ti urobil s nim chceš komunikovať .

robo:)))))

Tak to je huste. Je to zbabelec, a nieco taketo dokaze spravit len totalny bezcharakterny curak. Jedna vec je rozchod a druha ako to spravit. Toto je absolutne ubohe. Dufam ze uz si OK, kasli na to, nestoji za zaujem ani len o rozhovor. Na niekoho sa takto brutalne vykaslat, to chce poriadne gule...

agina

Babulky nikdy nie je neskoro na najdenie noveho partnera, to si zapamatajte!Zite ako chcete a s kym chcete.Na byvalych kaslite, nema to cenu.

kitti

Moja priatelka sa trapila devet rokov.Stale sa hadali,ked ho nechala,citila sa sama,lebo uz si tak zvykla na neho.Otehotnela,zobrali sa a trapi sa dalej! Este si mlada a ked necitis,ze nemas toho praveho,tak sa netrap.Prave nove prostredie,novi ludia by ti mohli pomoct.
Ja som nasla stastie ako 27 rocna,oplatilo sa cakat

juliana123

Ja sa teraz rozchadzam, neviem sa na to odhodlat. Mam sice len 25 rokov ale mam pocit ze je neskoro zacat si hladat noveho partnera. Tak som si zvykla na svojho, z esi neviem predstavit menit celu krajinu, opustit krajinu kde zijem a vratit sa domov na svk.

kitti

Po rozchode s mojim byvalim to bolo strasne tazke.Pracujeme na jednom mieste,takze to bolo este horsie. Velmi som ho mala rada. Boli sme spolu tri roky a bolo to medzi nami dost vazne.Pracu som nemohla nechat,je dost tazke najst si taku pracu...
Tak sme pracovali spolu aj po rozchode. Vela krat som sla domov s placom,bolo to hrozne.Nevedeli sme sa riadne porozpravat,ani o "pocasi".Stale sme sa hadali.On si nasiel inu,potom aj ja. V kazdom chlapovi som hladala jeho,nikto mi nebol dost dobri.Po piatich rokoch som ale nasla toho praveho.Potom som zistila,ze on ani nebol taki dokonali,ako som si ho predstavovala.Trvalo mi to pat dlhych rokov,kym som sa spametala. Teraz som uz vydata a zijeme stastne s mojim manzelom.Podla mna na velku lasku sa da zabudnut,len ak pride druha velka laska. A neboj sa toho sa kazdy dozije.Laska pride necakane,len maj otvorene oci....
Na tvojho byvaleho neidem pisat nic zle,ved ked lubis niekoho,tak vsetko vidis inac. Moj byvali ma podviedol a neviem sa nanho hnevat,bola som nahnevana,ale uz som odpustila

lea

vies vecernica, hovori sa bozie mlyny melu pomaly, ale isto. jemu sa to vrati, tu bolest, co si pocitila ty, zazije aj on, tak to chodi. netrap sa,ako agina napisala, zivot je prilis kratky, aby si sa pre blbca trapila

agina

Fiiiha, tak to je naozaj krute.Je to o to horsie, ze vlastne ani nevies, preco sa s tebou rozisiel.Z tvojej strany je to stale otvorene a cakas nejake vysvetlenie.No a kym ho nedostanes, bude ta to trapit cely zivot.Neviem, co sa porobilo tvojmu priatelovi, ale takto sa rozchody nepisu.Kazdopadne by stalo za to sa s nim o tom porozpravat....avsak ak on chce.Ak sa k tebe stavia odmietavo, neznasilnuj to.Nechaj ho tak. Nic sa nevypytuj, nevyhladavaj ho.Praj mu stastie, i ked ti tak moc ublizil.Mozno raz, az si to sam utriedi, usporiada a dojde mu to, sam ta vyhlada a vsetko si poviete.Dovtedy nech pre teba neexistuje.Zi svoj zivot, je prilis kratky.

andrea7

Ano majca ja s tebou suhlasim,vecernica viem ze je to taka ta fraza,ale ten muz nestoji zato,zachoval sa ako pubertiak,mozno aj pubertiaci su zodpovednejsi!!!A naozaj ked ho stretnes tak nestracaj cas a energiu na to aby ste sa porozpravali aj ked uplne chapem,ze ten rozhovor by bol na mieste,proste vas rozchod bol nevydiskutovany a asi sa ti tazko zacina/l novy vztah kym ten stary je tak divne ukonceny a chcela by si vediet co sa s nim porobilo...ani ja nechapem jeho spravanie,to mi ver!!!drzim palce