Ako sa chovate k svojmu byvalemu?

Príspevok v téme: Ako sa chovate k svojmu byvalemu?
vecernica

Po (desiatich)spoluzita som sa rozisla s priatelom.Zamiloval sa do mladsej 20 rocnej, ja som mala az 30 rokov:) Rozchod prebeho po telefone..a to tak ze som mu nahodou volala (kedy nieco pojdeme vybavit) on mi oznamil ze uz ma nemiluje.Potom mi telefonaty skladal, neotvaral dvere a zamok na byte vymenil.Bol to jeho byt.a v nom boli moje veci a moj pes.Tri mesiace som sa pokusala stretnut vyvolavala som mu postavala pred domom nemohla som to pochopit, kedze ma poziadal o ruku,,,, uplne som sa psychicky zrutila, kezde som odrazu bola uplne sama .obetoval mi jeden hodinovy rozhovor kde bol na mna nasraty, a o to viac ked som plakala. Potom, som odisla som na tri mesiace mimo Bratislavy sa s toho dostat aj tk mi to trvalao aspon dva roky sa s toho dostat,ak vobec som sa s toho dostala.On sa prestahoval ,nevedno kam.Ked som ho videla po 3 rokoch ,chcela som sa rozpravat normalne, bez palcu o tom ako zije.Bol pri pokladni v potravinach,a ja za nim nahodou ,ako nakupil,utiekol.
preco nekomunikuje aspon minimalne ,ked sa nahodne stretneme po piatich rokoch?
Preco ludia co tolko zazili spolu,odrazu su si viac ako cudzi? mate taku skusenost? preco?
Vecernica

majca

preco utiekol?hryzie ho svedomie.takto sa neodchadza,vie,ze ta zradil,ze ti ublizil.iste sa ti nechcel ani pozriet do oci.kasli nanho!druhykrat ked ho uvidis,prva odvrat tvar.nestoji ti ani o kvapku lutosti,ci premyslania o nom.nema charakter,normalny chlap by ta aspon pozdravil.