trápi ma akné

ludo

Akne nevyliečiš alpou. Je to zdĺhavý proces a žiadna mastička na svete ti to nevylieči, možno potlačí efekt, ale nevylieči. Ak chceš, kontaktuj ma majlom (klikcni na moj nick) a môžeme sa na to pozrieť.

thomasrbk

Adooo kup si mydlo DOVE umyvaj si tvar rano, poobede a vecer a riadne si tvar utri makym uterakom. Potom vecer si natri tvar pudrom detskym. Ver mi mal som taky isty problem a HLAVNE POUZIVAJ LEN SVOJ VLASTNY UTERAK NA TVAR DOBRE. Cawko

katinka

Ak mozem poradit, mne velmi pomohol med a medové mydlo,ktorým som si umývala tvár každý večer.Urcite sa neumyvaj teplou vodou ale len studenou, pretože to zabranuje množeniu baktérii, ktoré su v imunitnoom systeme usadené.Pravdepodobne budes mat problém aj s imunitou, u mna sa to potvrdilo na 100%

kofi

cauko, ja som mal ten isty problem, zbehol som ku koznej, ta mi naordinovala krem na rano a krem na noc (antibiotika) a poslala ma na lekarku kozmetiku, ktora bola sice dost "sado-maso", ale zabralo to. a jest mozes co chces :-) to by som neprezil, nepit mlieko...

dagmar

...prestan jest na dlhsi cas masove vyrobky(salamy,sunky...)..a liecba:doxybene,entizol kazdych 12 hodin..aspon dva tyzdne....toto ti zarucene pomoze...a vecer si tvar jemne vycistit roztokom,ktory sa vola RSB...vsetko je ale na predpis lekara...tak najdi ochotneho...pa