Prvy krat pri zenskom..poradte...

deedee

No ja som išla gynekologovi tiež ako panna. Mala som blanu len trošilinku narušenu a to z tamponov. A prehliadal ma normlane cez pošvu...A žiaden problem.

katka30

jasne, ze som uz unho nebola. inak Dr.Lauda na Tehelnej. ale doteraz mam v mysli ten neprijemny zazitok. preto myslim, ze ak niekto nema problemy, nech tu navstevu odlozi az po zaciatku sex. zivota

majka s.

a mimochodom... tiez mam 19 rokov a panenstvo na konte :o). a to by som sa akoze mala hanbit za to podla neho? :o)

majka s.

no pozri katka. zrejme si natrafila na gynekologa, ktory svoje panictvo stratil v 14-rokoch a podla toho posudzuje aj svoje pacientky. takze ty mu pripadas ako stara dievka, ktora je v 19-rokoch este pannou. ja som tam este nebola (presnejsie nemam svojho staleho gynekologa). raz som bola sice u detskej gynekologicky pre zdravotne problemy. ale ona bola vcelku mila. len pre mna to bolo hrozne neprirodzene (a mam pocit, ze je tomu tak doteraz :o) hi).
este nieco katka: vymen gynekologa. alebo chces pocuvat nadavky ohladom neplodnosti, ak sa ti nahodou nepodari otehotniet do 35-rokov? tak ja by som sa nenechala. je to proste podla mna drzy lekar a ja by som tam svoj cas nestracala. ved on nie je jediny...

katka30

nechod tam, ak nemas dake problemy. ja som isla a bol to otrasny zazitok. este bol drzy a vypytoval sa preco som panna v 19tich? ze naco este cakam. bolo to ponizujuce

opomoc

NIE..JA SOM DRUHA OSOBA..TO NEPISE TA BABA CO ZACALA TEMU..NO JA MU POVIEM ZE SOM SEX NEMALA ALE ZE BLANU NEMAM PRETOZE KED MA PRIJATEL PRSTOVAL TAK MI JU PRETRHOL..MAM 17 A ON MA 22.TAK SA PYTAM AKO BUDE VYSETROVAT MNA....A CI MOZE NEJAK ZISTIT ZE NAOZAJ HOVORIM PRAVDU..ZE SOM SEX NEMALA ALE BLANU NEMAM..PRETOZE TO ZNIE NEUVERITELNE

dagmar

...strci ti prst v rukavici do konecnika a tak prehmata vajecniky,ci niesu zvacsene,ale do posvy ti nic strkat nebude..

dagmar

a ako na to pride,ze ta palcoval,ked sa ti do posvy nepozrie?...ty kolko mas prosim ta rokov?...este stale si nenapisala,naco ides na gyndu...fakt ma to zaujima:-)

poraddtenpls

A KED SOM NEMALA POHLAVNY STIK ALE PRIJATEL MA PRSTOVAL A VTEDY MI PRETRHOL BLANU??AKO TO VYSVETLIM GYNEKOLOGOVI ZE SOM S NIM SEX NEMALA ALE BLANU NEMAM??AKO MI TO MOZE UVERIT??A AKO MA BUDE VYSETROVAT???