Mam penis dlhi 10 cm a pripravujem sa na pohlavny styk...

simonka-

to aby som uz davala pozor na mojho 9 rocneho syna aby mi o ŕok dva nepriviedol tehotne dievcatko domou :-0 saozrejme srandujem :-0 dufam to je sila chlapce nad cim to vy uz v dnesnej dobe nerozmyslate ty si este mal byt v tom ze ho mas len na cikanie a nie takto ak sa chces ventilovat skusat tak odporucam masturbovat a nie toto!!!

alzbee

Ale ved ten chalan sem pisal pred dvomi rokmi, tak teraz uz ma tych 17 a snad mu aj penis za tie dva roky podrastol :-P

Blbost

Vsetci mu radite ake je to zle.A odkedy bude mat vek na sexovane ? niektory hovoria ze od 18 niektory od 16 17.Uvedomte sa.Aky je rozdiel ze ci bude mat sex v 15 alebo v 17 ? Zalezi od cloveka.Niektory 15 rocny maju EQ 0 a niektory vedia do coho idu a uzivajusi si to aj s partnerkou.HOWGH

meggy10

moj zlaty ty sa na sex este nepripravuj dobre? este nie si dozrety nato aby si ho mohol mat a priatelka tiez nie. neviete rozne nasledky a nemate o sexe ani paru podla mna este s tym pockaj aj penis ti podrastie. a nemas ani nato vek. viem ze ste obaja zvedavy ake to je ale ostan este radsej pri rucnej praci!

0vecka

nechapem ak xcu sexovat je to ich vec ja mozem povedat ze 40 je este moc skoro na sex atd atd podla mna v pohodicke.. akurat by mal dat pozor aby nemal problemy so zakonom

okolo

tak pockaj do 18 rokov kym ti dorastie..haha ked sa bojis ze 14 rocne decko neuspokojis s tvojim 10 centrimetrovym tatosom.))

miri413

uz ho nechajte napokoji ;) ved napisal, ze si to rozmyslel, hadam to je tak naozaj...a pre ostatnych takychto mladych plati to iste, rozmyslite si to este pred tym ako bude neskoro! na sex mate casu dost =)