moc chcem? alebo ja uz nevem

Príspevok v téme: moc chcem? alebo ja uz nevem
ssamucka...

Mam 13,rysave vlasy a pehy.Strasne moc chcem nejakeho chalana ale mna stale nik nechce .bola som z toho taka zufala ze som zacala chodit do mesta akoze vecer...a tak ..uz presli skORO tri tyzdne od toho co chodim a stlae nic,..ja uz prestavam dufat v svoju takzvanu krasu...:( boze ak chce nekto footo napiste email a ohodnotite..:( bo aj take skraty .co tam chodia tak si ich hocikto vsimne...co mam robit je mozne ze moc chcem>/

optimistka

ssamucka, no nic si z toho nerob, to tak byva ze chalani si vyberu inekedy skaredsie baby, maju pocit ze su pristupnejsie, niektore baby sa im zdaju nedostupne(nemusia to byt len krasavice) preto sa vzdavaju dobredu a nechaju to radsej tak ...

ssamucka...

nenormalne zavidim mojim kamoska..ako napr sme sa vratili z jedneho klubu a dievca o moc skredsie ako nie sa tam olizovalo s chalanom..a mna to mrzi ..potom neviem v com to je a citim nenavist preco to je ako sa mam roho zbavit?

malinka

ssamucka: posli mi prosim tvoju fotku, neviem ci nemam nahodou rovnaky problem, chcem ta vidiet, pls, ja mam uz 15

optimistka

ahojko, och moja mas len 13nast, sice v tvojom veku som uz mala chalana a bola som s nim rok a pol ale poviem ti iba som sa natrapila mala som ho strasne rada ale bol z ineho mesta, stretavali sme sa malo a bol starsi.. uz som to nevidrzala a skoncila sice som ho mala moc rada a dlho som sa spametavala ale taky je zivot.. poviem ti nikam sa neponahlaj, a ani nechci laska pride sama ked ju budes najmenej cakat viem o com hovorim teraz mam uz 16..,sice pre mnohych je to malo ale mam uplne ine zmyslanie ako moji rovesnici.., i v 13tich som mala. za chlapcami som nebehala,zamyslala som sa nad uplne inymi vecami, nas zmyslom bytia a podobne.mas cas ver mi 1vy vstaj by bolo najlepsie v 16tich v tedy je clovek zrelsi trosku (aspon niektory:), s inymi trieskaju ete hormony) a uz clovek zacina vediet co chce a kam vlasne patri. a na vizore nezalezi, ver mi , spoznala som to pri mojom teraz pri mojom uzasnom chlapcovi, ma uzasne srdce. tiez som si myslela ze chalani chcu len baby vyfintene a take tapy.. ale nezamyslaj sa nad tym a hlavne sa neprisposobuj, bud sama sebou, este si len hladas cestu.., tvoj vizor sa este mnoho krat zmeni...a chalan? este len pride mas cas.. pockaj si na lasku a nie na nutenu lasku. Potom pochopis co je stastie.. ale na nho treba cakat ... zatial si uzivaj zivot a zi este deckym sposobom,ani nevies co by som zato dala:) nech ta ochranuju anieliky :) vela stasticka papa

etnie

neboj sa, taki, co to prezili v 13 si to poriadne ani nepamataju a nestoji to za to. krajsie je to, ked si to vychutnas neskor. mala som v tvojom veku presne take iste problemy a to som asi ani nebola taka pekna ako ty. potom prisiel ten spravny cas, ked som nasla svoju zivotnu lasku a dnes sme uz manzelia... nikam sa neponahlaj, lebo to vsetko pokazis!!! tak ako pisala miri 413