Váha + výška

smilegirl:DD

boze dievacata ked tak citam vase maily je mi z vas zle...ja som este pred rokom mala 155 a 55 kilogramov!!!!!no zacala som 5 krat denne jest cvicit a nevazila som sa desatkrat denne...Teraz mam 48 kil a som uplne spokojna.lahsie sa mi sportuje je mi fajn:DDviem ze nevyzeram idealne ale tie co sa trapia velkymi stehnami a zadkom ako ja nebojte sa citala som ze tuk okolo tychto partii je praveze zdravy jasne ze nie ked ho tam je sto kil...uvedomte sa co robite mato menej kil nez ja a ste o 20 cm vyssie...ja som si tiez myslela ze nejest bude najrychlejsie ale sport ma zacal bavit a milujem to ked si tam vynikajuci obed a spalim ho na bicykli_:D

exanorexic

pred rokom a pol som mala 37kg na 152cm,vtedy som mala anorexiu...a teras mam na tu istu vysku vyse 60kg:(((mam totis zachvatove prejedanie spojene s bulimiou a priberanie neviem zastaviiiiit som stratenaaaaa

sasia

ja mam 165 vysku a 50 kg vahu,,aj mne hovoria ze som chuda lenze ja normalne jem...pravidelne a vo elkych davkach..hlavne teraz na vianoce kolace chipsy len tak to do mna ide....takze nech si kazdy hovori co chce,,,ja nemozem pribrat

Miley

Ja mam len 43 kg pri vyske 162cm. Skoro kazdy musi okomentovat moju postavu, ze som moc chuda, ci vobec jem..musim pribrat atd...No ja jem normalne a nemam anorexiu ani nic podobne. Kazdy organizmus funguje inak...bmi index je hlupost.

wyllka

dobry den,

rada by som Vas oslovila s prosbou o spolupracu. pracujem na diplomovej praci " Vplyv anorexie a bulimie na kvalitu zivota adolescentnych dievcat" s vyskumom pomocou dotaznika kvality zivota. pomocou neho by som chcela zistit ako sa VY citite a vnimate kvalitu svojho zivota, zdravia, partnerstva a dalsich oblasti v zivote. ake su Vase plany, radosti aj starosti.

bola by som velmi vdacna, ak by ste mi s mojim vyskumom pomohli vyplnenim anonymneho dotaznika (cca 26 otazok) - bez problemov to moze prebehnut len vramci emailovej komunikacie, teda Vas to nejako nezatazi. hotovu pracu som prislubila do kniznice ANABELL, preto dufam, ze bude prinosom, alebo aspon zaujimavym citanim. Ak si teda najdete cas a chut dajte mi prosim vediet na wyllka@gmail.com

vopred dakujem, Dominika B.