Váha + výška

adusha

neznama: ja mam podobne miery.. mam 167cm a 48-49 kg.. stravujem sa uplne normalne,niekedy to torchu prezeniem so sladkostami ale co? ked ich mam tak rada :D ak si taka chuda od prirody tak jedz vsetko co chces a priber len ak to chces ty,nie ludia okolo :)

neznámaa111

Ahoj mám okolo 47kg/170cm. Po otcovi mám chudšiu postavu. Stravujem sa normálne, teda necítim sa byť anorektičkou. Ale všetci okolo mňa mi hovoria, že mám jesť viac, lebo vraj sa \"zlomím\". Chcela som sa opýtať na nejaký jedálniček, pomocou ktorého by som viac pribrala alebo aspoň nejaké rady..

E.T.

iwus 93

Ďakujem za radu.Zje všetko čo má naložené.
Asi jeho telo si zoberie len to najnutnejšie.Ale potreboval by pribrať
aspoň 10kg lebo ja aj keď som dievča z
výškou 165cm a vážim 54kg.Chcela by som mu
pomocť ako sestra.

iwus93

E.T.
tvoj brat možno nemá anorexiu, ak normálne je ako zdravý chlap, tak určite nie, možno má dobrý metabolizmus alebo sleduj kolko toho zje a spýtaj sa ho potom na to

marushik

Bola som veru...zalozila som tu temu "Uz naozaj nevladzem" ked chces, pozri...su tam babky, ktore mi velmi velmi pomohli..

marushik

tak to ti trosku zavidim, pretoze ja ked som v strese tak mam tendenciu sa prepchavat a potom...no, vies si predstavit :( snazim sa dostat z bulimie...

iwus93

marushik...ako kedy, niekedy som nervozna, väčšinou pred svojimi dňami, vtedy aj viac toho zjem...ale niekedy zase mám stresové obdobie (škola) tak málo toho zjem...aj cez leto som mala stresy, bola som aj na brigáde, tak som schudla

marushik

fuuuha iwus, ja by som asi z tolkeho jedla nevydrzala vyzit, teda, vydrzala, ale bola by som velmi velmi nervozna...tebe to staci? nemas medzi tym hlad, alebo tak?
... popravde bola by som stasta keby mi tolko stacilo :(