problem bez riesenia?

Príspevok v téme: problem bez riesenia?
tomas dk

Chcel by som sa poradit uz asi 2 tyzdne mam
problem s dychanim,nemam teplotu,ani neaky velky kasel ale mam pocit ako by som mal nedostatok kyslika a neaku tazku tehlu na hrudniku. Bol som u lekara dal my na to antibiotika vraj to je len bronchitída ale vobec my to nepomaha...
absolvoval som aj spirometricke vystrenie a nic, uz naozaj neviem.

agina

Ja som mala presne to iste.Ibaze som bola na plucnom, robili mi spirometricke vysetrenie, RTG pluc, vsetko v poriadku. Aj stitna zlaza, krvne testy, vsetko v poriadku. Doktor mi predpisal Ventolin Inhaler, je to taky inhalator, inhaluje sa 2 tyzdne a velmi mi to pomohlo.Skus sa opytat v lekarni, mozno ho predaju aj bez receptu.

jajka

no ono to moze mat viacero pricin, mne sa to stavalo hlavne zo stresu, a ked som vela fajcila,a pritom sa mi ani nedalo poriadne vyspat :(
teraz je uz v poho

a doktori no comment, nedaj sa odradzat ich postojom, a skus nejake alternativne riesenie, vsak kazdy sam pozna svoje telo najlepsie

smejka

no je mi luto ze si to lekari myslia.. a o dychani viem tiez svoje.. mavala som zachvaty a tak ze som vobec nemohla dychat naco som sa vnoci zobudila a nasi nevedeli co so mnou a dalej si ani nepametam co so mnou robili.. , a ale moze to byt aj zlym okyslocovanim.. , u mna to bola alergia.. najlepsie je si dat spravit testy.. zistili ze mam velmi silnu alergiu.. chodim casto na vakciny niekedy som chodila kazdy tyzden uz par rockov a odvtedy mi je ako tak v pohode..

tomas dk

to je presne to ze ty debilny doktori si uz myslia ze simulujem a to ma totalne zoziera...keby som mu tak mohol dat pocitit jak my je. Co sa tyka obehu tak tam ma ties vysmialy ze ked mam dobry tlak
a nic v krvy ze je to ok....

honey

ja mam asi nieco podobne!!!Tiez mam obcas pocit ako by som sa nemohla nadychnut...je to hnusny pocit...trva mi to uz asi aj 2 roky niekedy horsie niekedy to ani par dni nepocitujem a tak ale ked to pride je to neprijemne....ale ja nekaslem ani nic.bola som kade tade no najviac ma zabil alergolog.....ked som mu to povedala tak jedina reakcia na to "ale nakoniec sa nadychnes ne?!" tak to som mala dost otocila som sa a od vtedy s tym nerobim nic...tiez mi hov ze si to len nahovaram a bla bla taaak naco riesit ked ta maju doktori za paka??...no drzim palce nech aspon tebe pomozu lebo je to fakt hnusne ked nemozes normaln dychat

smejka

no skus pockat.. este par dni ked lieky zaberu ako tak.. a len si to nevsugerovavaj lebo aj v tom moze byt pricina.. skus lezat kusok..! ked sa to o par dni nezlepsi chod zase k lekarovi ..