Pearcing v nose

guniatko

Ahoj nikaaaaaa...ja mam piercing v nose uz druhy krat...prvy krat to bolelo dost ale potom som zistila ze mi to robila baba,ktora to nikdy predtym nerobila,potom druhy krat som sa strasne bala po mojich skusenostiach,ale vobec som to necitila,len som dalej sedela na stolicke az pokial mi nepovedal,ze naco cakam ze uz to davno mam :-)..chod urcite odbornikom a nie ked to len niekde uvidis vypisane,ze to robia..lebo teraz to robia na kazdom kroku..a nechaj si poradit priamo v studiu,ci strieborny alebo nejaky iny..ale stoji to zato:-)

nikaaaaaa

zdrawim... o piercingox newem dokopy nic....som sa cela spytat ze keby som si dala do nosa ci to boli ked to nastreluju a ci to mozem kupit vlastny piercing zo striebra a dat ho v studiu nex mi ho nastrelia???? poprosim odpowed plllllssss diky cmuq

lucka

Ja som si davala pearcing do nosa vcera.konecne som sa odhodlala.. ale kedze mam panicky strach z ihiel vsetkeho druhu tak som si to dala nastrelit.podla mna je to ovela lepsie omnoho menej to aj boli.vobec ma to nebolelo ani neboli a dufam ze ani nebudem. podla mna pocasie na to vplyv nema....

janka

Caute zenicky; JA MAM PERSING V NOSE UZ 4 ROKY A NIKDY SOM S TYM NEMALA PROBLEM JE TO PEKNE A SEXY; BUDE VAM TO CUDNE PRVY MESIAC A POTOM SI NA TO ZVYKNETE. DO TOHO JE TO FAIN.

panča

:), fakt dobry napad-cakat s piersingom na otvorenej casti tela na mrazy.Pockaj na normalne pocasie, aby si s nim nenmala problemy, ked bude mrznut -JE TO KOV !

elwinka

ahoj ja si chcem dat tiez do nosa piercing ale cakam az do jari pripadne do leta, spoluziacka si davala minulu zimu prepichnut a nehojilo sa jej to dobre aj kvoli tomu ze mrzlo vkuse bo s tym su spojene choroby, a vkuse si nos fukas do vreckovky a tak :) tak pockaj aj ty podla mna aspon kym sa otepli, to bude lepsie...

mirkaaa

mne robili vcera pearsing no mali zlu ihlu tak mi pearsing nevosiel ta ihla bola mensia uz to mam zarastene a zajtra mi budu prepichovat znova...Neboli to fakt tak hroze akoby ti brali krv zo zily mas to citlive...