Dr.Eva Augustinova

jaja_jaja

touarreg, teraz už viem, kto má vízie. Si to ty osobne, keď si môj príspevok prečítal ako :
No na prve precitanie mi tvoj prispevok pripadal asi takto --- "nechodte k dr.Augustinovej, to su vyhodene peniaze, pite alo vera a mate to to iste" ... A to je nieco s cim nemozem suhlasit...

V mojom príspevku nebolo ani slovo z toho ako si to chápal. Vidím, že tvoje vízie pracovali na plné obrátky.

touarreg

pre jaja_jaja

Mas pravdu, snad som sa nechal trochu uniest emociami, .. ..preto som aj vedome napisal "yntelygenty", .. Nemusis mat obavu, v pravopise som skutocne dost dobry, takze to slovo som myslel ako istu recesiu...

Co sa prispevku tyka, .. z tvojho som nadobudol dojem, ze stavias na jednu uroven pitie aloe vera s liecbou u dr.Augustinovej - a s tym som nemohol nijako suhlasit, lebo je to do neba volajuca hlupost... Samozrejme, ze existuje moznost, ze si to tak nemyslela, v tom pripade je mi luto .. nerad som ta urazal... No na prve precitanie mi tvoj prispevok pripadal asi takto --- "nechodte k dr.Augustinovej, to su vyhodene peniaze, pite alo vera a mate to to iste" ... A to je nieco s cim nemozem suhlasit...A chcel by som verit, ze si spatne precitas co tu je k teme povedane a snad svoj nazor poopravis..... (lebo je jedno ci dr.Augustinovej veris alebo nie, ale principialne je nezmysel porovnavat pitie aloe s liecbou u nej--a o tom cely prispevok je a bol)

jaja_jaja

touarreg - (yntelygenty) toto si napísal ty. Keď niečo píšem aspoň si zistím kde sa píše aké i,y.
Prepáč, ale keď niekoho hodnotíš, najskôr sa pozri na seba.

jaja_jaja

touarreg, neviem prečo tu splietaš niečo , že dúfaš, že vo mne nie je toľko zla. Ja som napísala iba môj názor. Je každého osobná vec prečo sa rozhodne. A z toho čo som tu čítala mám svoj názor a nikoho s ním nemienim obťažovať. Nikoho tu neosočujem tak ako ty. Hodnotiť niekoho za teliatka a pod. Nie som si vedomá, že by som tu niekoho odrádzala od niečoho, alebo presviedčala, aby nešiel k nejakej doktorke. Ak je človek presvedčený, že mu to pomôže tak sa riadi podľa svojho presvedčenia a nie podľa názorov iných. Každý si háji to, čo mu pomohlo.
A neviem v koho riadkoch sú písané podľa teba tuposti. Zamysli sa nad tým, čo a komu tu píšeš.

touarreg

:-)) v zapale boja som sa zabudol dotknut Aloe Vera Gelu...ako pise jaja_jaja...
Neberiem ti teda nazor na aloe - podla dostupnych zdrojov je to jedna z najviac skumanych rastlin sucasnosti... a jej prospesne ucinky tazko spochybnit... No poviem ti, ze porovnavat pitie samotneho aloe vera s liecbou u dr. Augustinovej je nielenze nemozne, ale smiesne...Ked uz nebudem hovorit o nicom inom -- tak spomeniem len to, ze tvoj nazor hovori o jedinej veci -- nepoznas mechanizmus fungovania liecby dr.Augustinovej, nezazila si jej ucinky, a preto pises to co pises... Ano, mas ciastkovu pravdu /a mozno to ani nevies/ ze sa treba o seba trosku starat/napriklad trebars pitim aloe/ ... ale to je tak vsetko, pokial ide o informacnu hodnotu tvojho prispevku.... Je mi to luto, ale je to tak... zial... Len dufam, ze si neodradil/a od liecby u dr.Augustinovej niekoho, komu by to mohlo vyrazne pomoct.....to by bola skutocna skoda..A chcem verit, ze v tebe nieje tolko zla, aby si nedoprial/a inemu zazit to, na co mozno caka cely doterajsi zivot....

touarreg

Nebudete verit, ale je celkom prospesne, ze po svete chodia a na fora prispievaju individua (yntelygenty) ako napriklad tu - jaja_jaja a podobne....

Tolko tuposti v par riadkoch som davno necital... Aspon si kazdy vytvori nazor na to teliatko co sa skryva za tym nickom...

Ti, co doktorku Augustinovu nikdy nevideli o nej tarate nezmysly a niektori dalsi, s ktorymi mozno ukoncila liecbu (asi mala dovod) zas vypisujete ze neviete co ste si pichali, ci co vam pichala.... Pytam sa len ci jedneho jedineho pacienta doktorka nutila nasilim aby prijimal jej liecbu, aby si nechal pichat injekcie, aby jedol lieky, ktorych nazvy nepozna? Najde sa jeden?? Asi ani nahodou...... A co sa nejakej "reakcie" na injekcie tyka.... Prosim vas, aspon netarajte ze ste dostali u doktorky injekciu a reakcia prisla po 2 tyzdnoch -doma... ved tomu neuveri ani studentka strednej zdravotnej--- keby doktorka videla zlu reakciu organizmu po prvej davke, tak vam nepichne druhu.....takze sa tu poniektori preberte prosim....Neviem preco je tolko zloby vo vas... a prave proti cloveku ako je doktorka Augustinova......

jaja_jaja

Tak ja namiesto cestovania do Egypta, kde človek vynaloží veľké náklady na cestovné, stravu, ubytovanie a na úhradu liečby. Peniaze ktoré by som mala dať na spomínané výdavky radšej pijem Aloe vera Gel, ktorý obsahuje aj dužinu. Mám všetko čo organizmus potrebuje, regeneruje bunky. Jednoducho pomáha, veď aloe vera tzv. pravá aloe -Barbadensis Miller je najúžasnejším darom prírody.
Aloe Vera Reflex
www.youtube.com

teeraphy

sizi

to je pravda. Tak viete, alebo neviete, čo pichá vášmu dieťaťu? A keď sa na to pýtate, odpovie vám?

sizi

aj ja som tam bola ale len sa pozriet nastastie!!!!!!!!!!!!!!!! boze ludia, uvedomte si, ze vam ani nepovie co picha iba picha!!! ak dostanete reakciu prve co sa vas na slovensku spytaju je co bolo v tej injekcii....je to ubohe, ze takto vybera peniaze...keby bola taka dobra uz ju beru americania ale k nej chodia iba slovaci a cesi.....

misosu

pre leilu:
Ahoj,
aby som to teda mierne upresnil-
Dr.Augustinovu poznam osobne, takze vsetko co pisem aj to co som pisal vychadza z mojej skusenosti.
Pokial ide o cenu jej liecby, rozhodne sa nejedna o 100tisic..Na druhej strane, jej liecba nieje "penicilin", ktory si kupis v lekarni za plus minus rovnaku sumu... Cena liecby u doktorky je stanovovana na zaklade tvojej hlavnej diagnozy, potrebnych lieciv, dlzky pobytu a pod... Najlepsie info ti poda samam pani doktorka, kludne jej napis, kontaktny formular najdes na - www.dr-eva-therapy.sk

A vobec nemusis mat "stres", doktorka je zlata zena, .. ked som sa ja rozhodoval ci k nej pojdem alebo nie, mal som podstatne menej informacii ako dnes, dost som sa obaval ci neskocim na lep nejakemu sarlatanovi a tak... No po par minutach osobneho rozhovoru mi doslo s kym mam tu cest..

Este k tej cene - kedze pises ze "to" vybavovala tvoja kolegyna, ..mas zrejme info z druhej ruky.. Jedna vec je totiz cena za liecbu a druha cena za samotny pobyt v Hurghade, to netreba spajat dokopy. Doktorka nema "podiel" na cene za hotel,stravu a tak...Mozno tam vzniklo to, ze sa suma nafukla na 100tisic...ked do toho niekto pocita aj ubytko a stravu a dopravu..Jasne ze cely ten "spas" nieco stoji, no podla mojho nazoru ak je tvoja priorita liecba u doktorky, tak nieje nutne byvat v hoteli s 5 hviezdickami a nonstop all-inclusive.... Ak je priorita polepsenie zdravia, tak sa uspokojim aj s 3* lebo viem preco tam idem, nie? Potom nemoze nikto pisat ze cena liecby u doktorky je 100 000.....(lebo kolegyna povedala:-))

A pokial ide o mna, je mi v zasade jedno aky nazor si o mojom prispevku niekto vytvori, ja budem do Egypta chodit dokial to bude aspon trochu mozne. Len vyzyvam k tomu, aby sa ludia nenechali oblbnut "nazormi" takych ludi, ktori len mutia vodu a ani poriadne nevedia o com rozpravaju.

Presne ako som pisal v prvom prispevku - porad sa radsej s tym, co ma aspon aku-taku osobnu skusenost, nez s "mudrlantom", ktory vsetko vie, vsade bol atd.
Ak chces podrobnejsie info o mojej skusenosti, kludne napis na misosu@szm.sk, rad sa podelim.........