polycythemia vera

sidonia

dakujem velmi moc..išlo mi len o to, že viem že dá sa najst niečo na nete ale v cudzom jazyku:)no a preložit si to neviem:)dakujem však za odpovede

anonym_6805

Mila Sidonia toto som nasla pre teba na nete
Symptoms and Complications:

Often, people with polycythemia vera have no symptoms for years. The earliest symptoms usually are weakness, fatigue, headache, light-headedness, shortness of breath, and night sweats. Vision may be distorted, and a person may have blind spots or may see flashes of light. Bleeding from the gums and more bleeding than would be expected from small cuts are common. The skin, especially the face, may look red. A person may itch all over, particularly after bathing or showering. Burning sensations in the hands and feet or, more rarely, bone pain may be felt.

RNG

Tu je clanok z Merck:
www.merck.com
Je to choroba kostnej drene, ktora produkuje privela bielych ,cervenych krviniek a platniciek. Niekedy vedie k leukemii.
To mi dalo myslienku do hlavy, ci to nema nahodou pricinu v plesniach, podobne ako leukemia.
Definitivne by som skusil nieco protiplesnove, hoci aj celu alternativnu liecbu leukemie, spomenutu tu na fore damianom.

Kedze sa produkuje privela platniciek, nebezpecie krvnych zrazenin vzrasta a treba proti tomu pouzit enmzymi proti zrazaniu(nattokinaza, serrapeptaza, bromelain)

Nadprodukciu riesia pustanim krvi, neviem, ako inac sa to da riesit, kym sa kostna dren neupravi=vylieci.

Pre istotu by som bral aj nejake protirakovinne, ako graviolu,. selen, rybacie oleje, mozno i tekute zeolity, lebo porusenie funkcie kostnej drene moze byt zamorenim alebo po case sa telo zamori a potrebuje vyvcistit.