Dá sa otehotnieť s Danu a sexom s vrcholom von?

Príspevok v téme: Dá sa otehotnieť s Danu a sexom s vrcholom von?
nnnnnnnnnn

Ahojte. Som matka dvoch detí. Mám už pol roka DANU, vnutromaternicové teliesko a sex s manželom robíme aj tak opatrne. Pri vrchole sa snaží spraviť to mimo môjho lona. Tretie dieťa už nechceme, no mne sa zdá že asi som v tom. Mám rovnaké pocity. Možno sa len moja psychika na to moc díva. Prosím váš názor, lebo zblbnem. Veď len pred 8 mesiacom som porodila a už zas????:)

spln

Zdravim...z frajerkou som mal pohlavny styk no mala danu len na polroka a uz ten limit ubehol...a nedavno som to pustil do nej myslite ze otehotne???

tiinka

Preboha ze Dana dieta rozpuci, no gynekologovia by mali z vas radost. Panika ma pravdu, opakujem po nej Dana naozaj funguje na pripcipe media preto sa vajicko namoze uhniezdit, keby predsa len doslo k tehot.(nic nie je 100 perc.) nic sa nedeje, tehotnost bude pokracovat dalej. Chloe to ako by mala dieta rozpucit, to ako tam tie zeby maju parny valec na ktorom blika kontrolka POZOR DIETA OKAMZITE ROZPUCIT???:)))

wowo

podla mna sa tu dotahujete ,ci sa rozpuci ci potrat, To je asi podla toho toto nedorozumenie,ako kto bere spoldenie, teda vajicko a sperma, niekto to uz bere ako novy zivot ,teda dieta, a niekto novy zivot berie az ked sa zahniezdi do maternice oplodnene vajicko.Ale kto neche mat deti vzdy si najde sposob ako povedat ,,,ze ved to nebol potrat, ved to nebolo dieta. a len bunky,a nenarodeny plod nie je dieta, a v pohode do 3 mesiaca potrat a v mesiaci 3 a 18 hodin je to potrat a stihany vezenim ako zabitie,,,,,,no tisic nazorov podla filozofickeho presvedcenia, tak nech si veri kazdy ako ma svedomie. alebo co ako chce robit aj bez svedomia tak presvedci sameho seba ze je to tak lebo to vela ludi povedalo,,,,Sam kazdy vie kedy seba klame, lebo vedomosti o tom ako sa plodi clovek a ako to prebieha je na kazdom rohu,,takze. kazdy vie co chce vediet..tot sice sem az tak nepatri,,len som si vsimla to dotahovanie.Nikoho neodsudzujem! len konstatujem.Myslim si este ze predchadzaniu tehotenstva sa da lepsie,,a to antikoncep a kondomom.a nikto potom nemusi risit veci ,,o rozpuceni a potrate,,lebo oboje je fakt z mojho pohladu ,ale vas moze byt iny,ale toto je filozof .pohlad. a s toho pohladu je aj oplodnene vajciko v skumavke,ako potrat,,ale toto je len hra na terminologiu

vierka

Chloe,to máš odkiaľ,že dana rozpučí dieťa a žena potratí?Dana má funkciu taku,že v maternici robí také vlnkovité pohyby,ktoré bránia uhniezdeniu oplodneného vajíčka.A k tehotenstvu môže dôjsť,keď sa trochu povytiahne.Preto je treba pravidelne chodiť na kontroly aspoň každý polrok min.

vmaca

aj ja som otehotnela s Danou, mala som ju dva roky, neprajem nikomu to čo som zažila a zistíš to najskôr tak ak si kúpiš tehotenský test, na žiadne príznaky sa nespoliehaj, viem o čom hovorím

panika

preco je preoblem rozlisovat urcite vyrazy ? spodenie..NIE..davajte svojim slovam vaznost, neklamte a nezavadzajte..k oplodneniu moze dojst, ale kvoli medi, ktora sa uvolnuje z dany, sa vajicko nemoze zahniezdit. Nema to nic s potratom

vecernica

kup si test.Ovulaciu mas aj ked mas danu spoldeniu moze dojst. Vysnosenie je otazne.Dana pracuje na principe mikrozapalov maternice.Vysoko neodporucam ,nechapem v tomto storoci ze este ju nezatrhli.Statisticky hrozi casto rakovina maternice ,alebo krcka,,prave koli chronickemu zapalu co je len krocik k rakovine Niektory rakoviny uvadzaju ze to je prekanceroza.Cize stav pred rakovinou.Caste su aj zrasty.Kup si test co najskro a uvidis.nechapem,,,ako to este niekto odporuca....