Nwm sa holit pomozte mi :D prosim

odpoved

pocuj... je to v pohode ja ked som zacinal tiez som nevedel ako na to aa tiez sa mi to robylo.. nic s toho co tu pisu ti nepomoze. staci ak sa nebudes holit v protismere rastu chlpkov ale v ich smere a tak si nepodrazdis pokozku a vsetko bude ok.. skus to a uvidis ze to pomoze.... na 100%

.......

kup si masaznu rukavicu a pred kazdym holenim si JEMNE premasiruje partie ktore si ides holit.pomaha to.sama som bola prekvapena.Urobila som to asi tri krat, musis byt ale jemny a dosledny, nie poskrabat alebo podrazdit, a potom som uz nemala ziadne problemy dobre dlho.ide vlastne o peeling,bez ziadnych chemikalii, alebo peeling.kremov, ktore to mozu len rozdrazdit a nemaju taky efekt ako rukavica peelingova.a zasypat detskym pudrom.ziaden masti alebo pasty-len upchavaju pory.

kraky

Cuj tu bratu, ked sa holis so strojcekom tak si hlavne nehol vajka, lebo strocek stika a ked ti stikne vajko tak to svinsky stipe a krvaca.. na to len rucne holenie. ale inak strojcek je v pohode len ho pouzivaj iba ty a ne taky s ktorim holis kamosom hlavy.

opicka

Najlepsi na genitalie a tazko dostupne parite je holiaci strojcek. nie je to na babetko ale to aj tak vydrzi, len par "hodin". Strojcekom to mas vysmykane aj so zadkom za par minut, bez vyrazok bez vsetkeho a staci raz za dva tri dni :). a ked ziletkou tak sa priprav na par dni svrbenia, lebo kym si pokozka zvykne tak to chvilku trva. Ale len par oholeni :)