pozname sa

gabina

niekto: sa mi páči, ako si tu pendlujeme z fóra do fóra a vykecávame.-)
Vieš, nie je to o tom, že baby s PPP majú nos na iné baby s PPP. Sú isto situácie, kedy sa to dá. Ale to už sú asi veci, ktoré nemajú šancu uniknúť nikomu, zvuky pri zvracaní, červené oči, po každom jedle odchod na wecko a iné, typické znaky pre PPP, ktoré ale bežný laik nepozná a ani nemá prečo. Baba s PPP ich rozozná. Ale len tak na oko, cudzia ženská na ulici - ja by som si netrúfla na prvý pohľad hádať PPP. je to presne tak, ako vraví môj kamarát: Som teplý ale teplého na ulici nerozoznám len tak. A vraví sa, že by som mal.-))

niekto

ako keby si mi hovorila z pety:) presne, jak keby som seba ospravedlnunovala ked si takto namyslam ze ta je chora alebo ta:) a mam pocit ze hovoris o mojej kamaratke, je ako vyzla a mna to zerie :))ale ja to raz u nej objavim :))

gabina

niekto: a ked je chudsia ako Ty, prida sa do toho este nervozita a nastvanoct, vsak? Vies, co sa mi stalo? mala som kolegynu, bola superextra stihla a ked som ju po prvy raz videla, vravela som si, ze ta je teda jasna. Ale chyba, nebola. jedla lepsie, ako ja, hybala sa, bola plna zivota, striehla som ako sup, ci nechodi na wecko a ked som sa jej po case priznala, ze som ju upodozrievala, najskor sa zasmiala. A potom zvaznela a povedala, ze by prijala, keby sa jej podarilo pribrat. Je to skvela baba a naozaj sa trapi, ze je taka stihla...

gabina

Je to kravina. Baby s PPP su skor podozrievave, ked su na verejnosti. Kazdy ina chuda baba je pre ne sokyna a kazdu stihlejsiu upodozrievaju z PPP. Myslela som, ze to viem odhadnut. Ale myslim, ze sa mi to na 100% podarilo len v jednom pripade. :-)

evcca

kyblik, to vycitis. neviem ti to inak vysvetlit. baby s ppp su inak vnimave, skus to pozorovat na sebe. to je aspon moj nazor.

kyblik

fuha, to fakt? :)) takze mam sa nejak inak tvarit?:)) neznasam ked sa na mna niekto pozrie, vtedy hned si myslim ze uz vie...
evcca, podla coho konkretne? :) ak smiem vediet:)