podkozne pupaky ako na ne :(((((((((((((((((((((((((((((((((

miri413

jaj, to netreba zmyvat? aj tak si to radsej budem davat len vecer a rano to co pouzivam(chemiu :D ) diky teda, skusim =)

veronika

ja to robim rano aj vecer ...do nejakej misky alebo do coho das trochu mocu ale ten stredny..a potries si tym tvar...rano si normalne ked to pochvili zaschne dam na to make up a idem..nie je to citi ani nic takze sa nemusis bat ze ta niekto odhali:D...pouzivam teda cerstvy moc...

aspirin

rano sa vycikas do niecoho :) a potries ..
vecer takisro .

najlepsi je stredni prud mocu...

ja to robim len vecer a ked nieje pri mne frajer :)

miri413

veronika: mozes plz napisat, presne navod na pouzivanie toho mocu? ja som sledovala tu temu, mno nepochopila som to presne...mam nechat jednu davku na 3dni odstat naniest ju vecer a potom ju mozem pouzivat az kym sa neminie, alebo kazde rano nechavat odstat dalsie davky a tu staru vyliat?

veronika

no ja mam ten isty problem ale nie len raz cas...:(...ale mne sa vzdy spravi len na cele...no a ked sa chce s toho co najrychlesjie zbavit ja robim toto...pokial je taky ze este nie je vidiet ale citis tam uz malu hrcu potieraj to casto alpou a za dva dni by mal zmiznut...no a ak je to uz taky fakt poriadny:D...ja robim toto...skusim ho vytlacit ale pozor nikdy nie nechtami lebo ti zostanu jazvy vzdy len cez servitku...no a ked je uz vytlaceny potriem ho uz spominanou alpou na dezinfekciu a na noc natriem mastou s ichtamolom..kupis ju lacno aj v lekarni je na hojenie ran..a do troch styroch dni sa skoro uplne strati...ale ja som tu minulke bola a citala som si o pouziti mocu na akne..najprv sa mi to zdalo nechutne ale vyskusala som a teraz pouzivam stale...je to super...keby si mal-a nejake otazky napis ich sem...ked budem vediet odpoviem...