Obojstranný zápal stredného uška u 8 mesačného bába

Príspevok v téme: Obojstranný zápal stredného uška u 8 mesačného bába
smejka

Ahojte. Moja 8 mesačná dcérka dostala zápal stredného ucha na oboch stranách. Má už druhý deň vysoké horúčky a plače. Dávam jej antibiotiká, ušné kvapky a nosné antibiotické kvapky. Bojím sa aby sa jej nezhoršil sluch. Preto sa vás pýtam či by mi neikto nedal radu ako s tým zatočiť domácou radou. Ďakujem

radko

Dobry den.mas 3rocny syn bol tyzden v skolke a uz je doma,ma sople a kasel.D nes som snim bola pri lekarke,poslala ma na krcne a tam ze ma obojsrtanny zapal stredneho ucha.Dala mu OTOBACIT do usi,TRIFED a AMOKSIKLAV-antibiotikum o tyzden na kontrolu.Mohol to dostat v skolke a zaberu mu tie lieky?Moze sa mu to casom vratit.

skalicanka

No jasne ! ! ! Katka duratna zasa potrebuje predat svoj produkt! ! !
Precitaj si pozorne cim ma dietatko sposobeny zapal uska,ak pozeras dobre,zistis ze to a od streptokoka ci stafylokoka ani uz nepamatam ale je to bakteria ktoru bioptron NELIECI!

aloe

smejka,stotožňujem sa s "bez liekov", bioptron nie že možno pomáha, ale určite.S pridaním prírodných produktov, doplnkov výživy, je to malina.duratnakatka@zoznam.sk

bez liekov...

mozno by na to pomohol BIOPTRON. Skuste to.. Polarizovane svetlo ma dokazane vyborne ucinky pri lieceni takychto chorob.. V neposlednom rade aj posilnuje imunitu cloveka. Viac najdete na www.bioptron.senea.sk Nepouzivajte lieky.

smejka

Ahojte. Moja dcérka po chorobe znova začala mať už po 5 krát výtok hnisu z uška. Ideme do Košíc zajtra na kontrolu, tak mi držte palce !!!

RNG

Posuniem to trochu dopredu, je to pomaly zahrabane, hlavne v tejto sezone potrebne:Na pneumokoka je dobra stieborna koloidna voda, GSE, a oreganovy olej. Vsetky tri su ucinne, GSE(30 kvapiek na pol litra vody) a koloidna strieborna voda sa daju aj striekat do hrdla nosa, oci...

mira

Smejka, sama vidíš, že ATBlen jednorázovo odstránia zlý stav, nie sú trvalým riešením.
Ak naďalej podávaš dieťaťu hlienotvornú a kyselinotvornú stravu, organizmus sa zase zanesie a problém zopakuje.
Preúčať dieťatko je náročné, ale mala by si mu začať podávať prepasírované kaše z domäkka uvarených obilných celých zŕn - ryža natural, jačmenné krúpy, prípadne vločky. Striedať ich s polievkou z neosolenej zeleniny uverenej a prepasírovanej alebo nadrobno nakrájanej. Po čase malé množstvo strukovín, ale až keď bude dieťa prečistené. Nedávať hlavne mlieko kravské, kozie a.p., cukor a začas ani ovocie.
Dá to viac práce, ale oplatí sa .