BABY PISTE

Príspevok v téme: BABY PISTE
slniecko303

ahojte baby. Ja mám taký problém mala som prvý pohlavný styk ale mali sme ochranu...Kramy mi chodili vždy skôr ako mali a teraz som mala mať normálne5-teho a ešte ich nemam čo maa robiť?? môžem byť tehotna?? ale newiem ako sa to mohlo stať.. :(( som zufala kolko vam najviac meškali po prvom pohlavnom styku?? hm?? piiste prosiim dakujeeem

slniecko33

lan... vieš čo ty by sem nemala písať toto forum nie je pre rozumovo 5-ročné deti...takže asi tolko si trapna

lan

ty vole, ti radsej ani nepisem..ja som tiez prvy krat sexovala s kondomom, meskali mi kramy tri dni a bola som tehotnaaaa......mala som iba 16 rokov a rodicia ma vyhodili z domu..dieta som porodila a vyhodila do kontajnera...teraz robim kurvu na E55 a uzivam si zivot...drogy su super, sex este lepsi a uz nikdy nemozem mat deti a milujem hip hop.......caw braaacho, ja nelutujeeeeem ze som omylna:D:Dze som jebala so zivotom bez ochrany......yeah

dsghhh

ale tehotna nejsi pokial nebol roztrhnuty kondom ale to by ste si vsimli sak preboha nie?..ked bol vcelku tehotna nejsi..to ked ti meskaju xvilu nic neznamena...naco stresujes..a inak ja ked som bola tehotna vypadalo to ze uz uz mam dostat menzes ale potom vobec..cize priznaky mozu byt rovnake ale ty nejsi tehotna tak klidekne =)

gabca

no ked ste normalne pouzili kondom tak by si nemala byt tehotna....meskat môzu aj z ineho dôvodu, najma ked si v strese...napr aj tym ze sa bojis ze ti nepridu....chod si kupit test ked sa bojis.....ale ja myslim ze by ti mali prist kazdu chvilu....ani necitis ze by uz mali prist???