Uroplazmy

cica

ja som mala tiez ureaplazmu ale dali sme to do poriadku antibiotikami summamed a ci mi doktorka dala aj nieco dole to uz si nepamatam ale testy po liecbe vysli negativne...jasne ze sa musi preliecit aj partner

RNG

Podla literatury az 70% zien ma ureaplazmu urealyticum, obvykle nesposobuje ziadne problemy, ale moze prispievat k zhorseniu vaginitidy.
Su pripady, kde tato mykoplazma vyvolala zapal mozgovych blan a prispela k zapalu pluc.Nastastie vzacne.
Antibiotika su na mykoplazmy neucinne, lebo obvykle maju ucinok z napadnutia bunkovych stien(prederavia) ktore u mykoplaziem chybaju.
Kontaktne sa daju znicit rozlicnymi vyplachmi, napr GSE a koloidna strieborna voda,
na vnutorne liecenie od mykoplaziem su ucinne extrakt z olivovych listov a dost velke davky koloidnej striebornej vody.
Enzymi ich tiez potlacaju.Tak isto GSE,Vilcacora(uncaria tomentosa) a jej specializovany vytazok Samento.

sara13

Ahoj Liluuuu, mozno sa nevies toho zbavit lebo ak to mas tak sa musi liecit aj partner, zbytocne sa budes liecit ty ak on nie, mne lekarka automaticky predpisala Doxybene aj pre partnera, tak je asi ten hacik. Drzim palce aby si sa vyliecila, a tak isto verim ze aj mne tie lieky pomozu.

Liluuuu

Ahojte, vidim, ze o tej ureaplazme je tu toho straaasne vela. Ja uz mam problemy asi rok, furt nieco, raz chlamidie, potom mykozy a teraz aj ureaplazma. Lekar mi predpisal doxybene a k tomu este vag. krem dalacin 2%. Viete mi poradit niekto, co este by som mala k tomu brat, aby to uz fakt zabralo, nejake acidko a tak, to tu vidim casto pisane, ale je este daco, co by mohlo pomoct. Prosim o nejake rady, lebo ja uz som fakt bezradna a mam pocit, ze sa uz toho nikdy nezbavim:(