Vnútromaternicové teliesko Dana

Príspevok v téme: Vnútromaternicové teliesko Dana
titi

Mam problem, po 7 rokoch som si chcela dat vybrat vnut.mater.teliesko danu,ale dr. nenasla tie vlakna ktore z toho trcia,lebo boli odstrihnute.Na sone danu videli cize je tam,len neviem ako mi ju vyberu a ci mi neposkodia maternicu a ci o maternicu nepridem ak mi tam dana zarastla.V pondelok sa idem zas ukazat a ak sa to nepodari idem do nemocnice.Ak mate skusenost prosim napiste.

bmprsvz

neboj sa ja som mala danu 21 rokov a museli mi ju vyberat ako kyretaž ani o tom nevieš na chvilu Ta uspia a poobede ideš domov, nič Ta neboli odvtedy už prešlo 7 rokov bez problemu moja polovička o tom vôbec nevedela, že som mala danu a tak som bola 2x poistena tak neboj a držim palce.

uhino 11

ahoj uhino chcem sa spytat ako si prisla na to ,ze si tehotna prestal ti menzes alebo si ho mala stale mozes mi o tom napisat viac pretoze neviem ci aj ja nemam taky problem, moc diky

Uhino

Ahojte všetci. Mám veľký problém. V auguste 2008 som si dala zaviesť vnútromaternicové teliesko a dnes som zistila, že som otehotnela. Mám už dve malé detičky najmladšia má 1,8 roka. Bola som presvedčená, že za nejakých 5 rokov budem mať pokoj ale osud sa so mnou špatne zahral. Teraz čo? Doktorka mi povedala, že mám teliesko posunuté. Ale akým spôsobom sa to mohlo stať, tak to naozaj neviem. Žiadne bolesti pri menštruácii ani iné ťažkosti. Odporúčanie pre všetky: Dobre si rozmyslite či si dáte tú najlacnejšiu a najpohodlnejšiu antikoncepciu. Ja som tabletky nechcela, ale vrátim sa k nim. Ahojte všetci.

barbibaba2

ahojte.
uz 5rok mam DANU a teraz mavam take divne vytoky a mam nepravidelnu menstruaciu. a silne krvacanie. poradte mi, to môze byt aj z toho ze to tam je uz dlho?odpovedzte mi prosim.dakume. p.s. bojim sa ze preco to tak je. :-(

sweet_lolitta

ahojte baby, nemam osobnu skusenost s danou, no lezala som pred par mesiacmi v nemocnici so zenou, ktora ju mala a vytvorila sa jej pod nou infekcia a oni ju zbadali az ked vznikol husty zapal. Odstranili jej ju, ale zapal ani po 3 tyzdnoch neprestal a ona len v bolestiach cakala na operaciu. Po tomto zazitku si vnutromaternicove teliesko v zivote nedam.

danusa21

Ahojte, moze mi niekto pomoct? Uz asi tzden mam zavedenu danu a bolesti vo vajecnikoch ma nepresli. Po zavedeni som mala dost silny zarat a bolesti, po 2 hodinach to utichlo, no ale denno denne mam bolesti vajecnikov. Nie je to neustala bolest, ale je to ako pri menzese. Takisto ma zacnu boliet, ked potrebujem na toaletu. Je to normalne?

assik939

cawte,mohli by ste mi poradit nejaku nehormonalnu antiku...este som nerodila a hormonalku nemozem...pls...ked tak na moj mail:assik939@azet.sk

salonne

prosim vie mi poradit niekto mam danu a otehotnela som.dietatko by som si chcela nechat hrozy nejake poskodenie???? prosim poradte