ISTOTA alebo KRASNE 3-4 MESIACE

Príspevok v téme: ISTOTA alebo KRASNE 3-4 MESIACE
rodrigez

No v podstate to sem ani nepatri, ale ked citam ine temy, vyskusam sa spytat.
Hlavne sa obraciam na vas, kto s tym mate urcite skustenosti. Ide o toto. Pred skoro rokom som sa rozisiel s priatelkou, ktoru som velmi lubil. Vzdy som ju chcel spat, bol som na nervy ze ju nemam. Nevedel som si predstavit zivot bez nej. Nedopadlo to vsak podla mojich predstav, tak som sa snazil zabudnut a zit bez nej. V septembri som spoznal super babu, je mi s nou uzasne, je pre mna idealna, sme spolu mesiac, ale ma to ten hacik ze neverim ze to moze vydrzat. Proste je to taky ten pocit ci intuicia ze to nedopadne dobre. Som stale s nou, nejako sa nad tym nezamyslam. No ale ozvala sa byvala, chce sa ku mne vratit a viem ze to mysli uprimne. Lenze ja som za ten krasny mesiac na nu uplne zabudol, uplne z mojej hlavy vyprchala. Nie je mi ukradnuta, len sa neviem rozhodnut, teraz mi je dobre aj ked viem ze to nebude trvat dlho. Neviem sa rozhodnut ci ist do istoty a pohody, alebo byt kvazi spokojny este nejaky ten mesiac. Byvala je super, mam ju rad, ale ta nova ju tromfla... Ja viem je to detinsky problem, ale fakt netusim co spravit... tak ma skuste neodsudzovat a radsej povedat svoj nazor. Vopred vdaka uz len za precitanie... :)) pekny den

opica

Jednoznacne ostan s novou priatelkou,neexperimentuj lebo prides o obe.Neporovnavaj terajsiu s byvalou je to chore a nikam to nevedie.

rodrigez

Vdaka vsetkym za nozory. Agina respektujem tvoje pohorsenie, ale jedno ti musim povedat. Ja si z toho srandu nerobim, prave naopak, som z toho pekne zblbnuty a aj preto ze nemam skym o tom podebatit. Nepoznas ma, nikdy by som nechcel ublizit ani jednej ani druhej. Nepodvadzam ich. Ak by som bol svina, hram to na dve strany a po dvoch tyzdnoch sa rozhodnem. Ale to nie, ja to chcem prave preto rozhodnut teraz. No co sa tyka prispevkov. Jo skoro vsetci hovoria ze nova. Hm... kiez by to bolo take jednoduche. Viem ze byvalej na mne zalezi, urcite viac ako novej. Len ako vravite, s novou mi je paradne, tak mi s bejvalkou nikdy nebolo. Mozno preto si to tak uzivam, lebo cakam kazdym dnom ci tyzdnom koniec. Ale asi mate pravdu, ludia sa menia, aj ja som sa velmi zmenil, ak by som bol taky ako pred rokom, ta nova holka o mna ani nezavadi. Ma ma rada takeho aky som teraz, takeho ma pozna. Bejvalka by ma len musela spoznat, urcite sa aj ona velmi zmenila. No nic, mate pravdu, zivot je zmena, netreba riesit co bolo, ale co je a bude. Snad to dopadne dobre:)) aj ked uz len to ze som mal moznost ich spoznat bolo skvele a nikdy na to nezabudnem... Pekny vecer vsetkym...

Soraja

rodrigez neviem, preco si myslis, ze to nevydrzi dlho, podla nazvu tvojej temy je vidiet, ze radsej by si bral tu "istotu", ale ako mozes vediet, ze tvoja byvala je istota a s terajsou budes len par mesiacov? Podla mna to clovek nemoze vediet. Ja nie som proti tomu, aby sa aj rozideni partneri k sebe vratili, preco nie. Len si uvedom, ze za ten rok si sa zmenil ty, zmenila sa aj ona. Mozno je uplne ina a keby si sa s nou dal dokopy, tak by si to mozno lutoval. A mozno ti to ani s terajsou nevyde. Zivot je velmi nevyspytatelny a len ty sam musis vediet co chces. Je to vzdy tazke rozhodnutie a vo veciach lasky sa tazko da radit, lebo najlepsie bude, ak sa rozhodnes sam, ale rozmysli si to velmi dobre, aby si nelutoval. Sam si pisal, ze nova holka tvoju "ex" tromfla. Mozno to nieco znamena. A ste spolu fakt velmi kratko na to, aby si robil unahlene zavery. Vztah ti moze vydrzat fakt len kratko a mozno s nou budes do konca zivota. Ale NIKDY nemas istotu, ani pri byvalej, ani pri terajsej. Skus si uvedomit, ktora si zasluzi tvoju lasku a ktoru skutocne milujes. Jedna to bude urcite. Vsetko je len a len na tvojom rozhodnuti. Ale daj si nacas a neunahli sa. Aby si nakoniec neublizil aj sam sebe. Drzim palceky.

fernando

Cafte chlapci. No tak hadam zacnem mojim pribehom aby sa vam to vsetko vytmavilo a vsetko pochopili. Pred 3 rokmi som chodil zo super babou fakfest super.Ale po roku a pol chodenia spolu sa to zacalo srat zacala fajcit pit fajcit travu a to sa mi nepacilo tak som jej povedal nech prestane tak prestala ale po 2 rokoch a 3 mesiacoch chodenia sa to ukoncilo a bolo za tym ze sa vyspala s 8 chalanmi vôbec som o tom nevedel az na konci a dopadlo to tak ze teraz po 3 rokoch aj nieco mi napisala ze ako ma miluje a o den neskor som ju videl s inym dobre nie ? uplne falosna zenska a viete preco ma podviedla ? lahka odpoved zla partia.chlast,trava,cigosky jej sa to pacilo mi robvit zle ale oto sa nejedna chlapci nieco vam poradim neoplati sa vam ist do toho isteho vztahu nikdy lebo to bude o tom istom ak ste sa z nejakeho dovodu rozysli tak vam to bude vycitat nech sa deje co sa deje ale stale vam to bude vycitat alebo vy jej a poviem vam fakt fest chalani radsej s new holkou zazit pekne spomienky ako sa strapit s byvalou nehovorim ze mate take iste byvale ale vo vztahu ide o par veci o doveru lasku milovanie a pochopenie pokial sa niektora z tychto veci dotkla vas alebo vasej druhej polocicky neoplati sa ist do toho vstahu lebo tie chyby tam budu stale aj keby sa chcela zmenit musela by mat velmi dobre svedomie a milovat vas aby to dokazala ale poéviem vam z vlastnej skusenosti mam holku tiez asi tak 4-5 mesiacov ale fakt som fest stastny radsej budem stastny ako prezivat to iste znova a ked mate novu holku preco jej to chcete spravit ze sa vratite ku byvalej velmi ju sklamete ja by som to nerobil ani nevies kamo co za tym tvoja byvala vidi mozno len ziarli a chce vas rozdelit a nakoniec sa stebou zase rozide a budute tak kde ste boli radsej novu holku robte ju stastnou kukne jej ruzu ale chodde snou na prechadzku ale poviem vam nove zazitky nikomu nezaskodia stary vstah je onicom hovori sa stara laska nehrdzavie a trosku som si spomenul na moju byvalu ale nova holka ked som jej povedal moj pribeh tak ma ma ovela radsej a neni to ohladom toho co sa stalo s mojou byvalo no mozno aj trosku hej ale kazdy den ju niecim potesim niekam ideme kupim jej ruzu alebo plisaka vyznam jej lasku ale poviem vam novy vztah je aj o tom ak ste spravili vy chybu mas sancu aby si to zmenil a aby si potesil seba krasnym vstahom alebo holkou ktora ta bude milovat vazne chlapci sami ste rdrojcami svojich stasti tak ja vam len rozpravam co mam zazite aby ste nespravili chybu aj vy a ak ste ju spravili vy tak skuste to napravit ked ides do noveho vstahu je to ako keby sisa druhy krat narodil
PS: Len aby si nesklamal ozajstnu lasku
a ktora to je tak nato musis prist sám ;)

pralinka

:) ja mam totzny problem...fakt ta chapem ako sa musis teraz citit, je to hrozny pocit...ja som bola s priatelom 2 a pol roka, pricom posledny rok bol v zahranici, mali sme vztah na dialku, takze sa to vsetko podrbkalo ako sa len mohlo...a pred tyzdnom sme sa rozisli...teda ja s nim...bolo to uz v takej faze ze ten posledny mesiac som uz mala noveho priatela...avsak byvali sa zrazu rozhodol ze sa vrati uz na stalo na SLovesnko a ja teraz neviem ci sa vratit k tomu staremu, ktory bol pre mna fakt idealny, alebo mam ostat s novym na ktoreho som uz tiez poriadne namotana:)ale tiez mam taky pocit ze to dlho nevydrzi...Ale ako ste vraveli, zivot je len jeden a ja som konecne po dlhej dobe stastna, citim sa tak slobodne, lebo ten posledny rok bol vazne pre mna hrozny...aj ked predtym ten nas vztah bol ideal nad idealy....hm...taketo situacie vzdy byvaju tazke

whiiir

jednoznacne zostan s novou.. s byvalou sa vratia aj stare hriechy a to vsetko preco ste sa vlastne rozisli :)) viem co hovorim :)) a ak ti je sudene dat sa znova dokopy s byvalou, stane sa to..
vela zdaru :))

majulik22

rok je velmi dlha doba,ak ste si az tak nechybali-co asi nie,neries minulost.neobracaj sa spät,je to len mamenie.

mimmi

urcite by som zostala s novou .Mozno to ta byvala teraz mysli vazne ,ale podla mna ti to urobi znovu a zostanes sam .