Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam 17 a ešte som nedostala krámy

Príspevok v téme: Mam 17 a ešte som nedostala krámy
michaella

mala som 17 rokov teraz v novembry a ešte som kramy-menštruaciu nedostala.vedela som že to dostanem neskôr,lebo moja mama mala svoje prve kramy v 15 a ja mam 17 a ešte nič,mam ist s tym ku gynekologovi? nebola som ešte nikdy, trocha sa bojim,a aj toho sa bojim že ma tam vykričia že som prišla neskoro.

Mona12345

Dobry vecer o mesiac mam 16 a nemam kramy trochu sa bojim lebo mi mama povedala aby som sla k lekarovi nie som ta stihla dievca a bojim sa mama i sestra mali 15 a ja budem mat 16 a nic moj detsky lekar mi povedal aby som sla k zenskeho lekara ale bojim sa a este som aj zacala fajcit asi uz 3 mesiace inekciu tak mozem dostat DAKUJEM ZA ODPOVED

pomocnica

Súhlasím s hosarom a hosaro-toto je v tejto dobe ešte okey vek, lebo bežne fajčia 13 roční už za deň krabičku skoro...ale to nepodporujem, ale blíži sa k 18 čiže je už skoro dospelá, ale škodí si, zdraviu, no to vie, ale keď už raz začnete tak to už je trochu problematické prestať, ale radím určite prestať. Pre svoje zdravie. ;-)
Pekný deň.

hosaro

Ja som počula jeden prípad ked nie ale skúste to lebo toto mohol byť jeden prípad a vám možno pychnú
PS: Prečo fajčíte v takom mladom veku?

Hhh

Caute,chcem sa opytať mam za 5 mesiacov 17 a kramy sa stale nedostavili. Viac menej aj fajcím a bojim sa ísť k lekárovi na vyvolávacku či sa ma nebude pýtať ohladne fajčenia a tak. Mohli by ste mi napísať niektora co bola na vyvolávačke či sa Vás pýtali pred injekciou či fajčite?

carpe diem

este som zabudla napisat, ta kamsoka co ich dostala v 21, teraz ma 38 a nikto jej nehada viac ako 25, uplne mladucku tvar ma

carpe diem

no ja som dostala v 14. mam kamosku, co ich mala az v 21 a az po 20 bola u lekara, to je pritom vysoka, vyspela... inak ja by som asi do 18tky pockala. a myslim si, ze cim neskor ich dostanes tym lepsie, mas pomalsie dospievanie. ja som bola vzdy ta najmensia z triedy, este decko a teraz mam pred 30 a nehadaju mi ani 18. kto skor dospeje aj skor starne, aspon z mojich pozorovani, tie co boli uz na zs velke baby teraz uz mnohe vyzeraju ako zeny v rokoch. aj chlapci si zoberte, oni dospievaju neskor ako dievcata ale aj neskor vyzeraju staro, kym zeny uz po 40 vyrazne starnu, ich to az tak po 50. je to sice len moja teoria ale skusenosti mi ju potvrdzuju, takze tie co sa citite nevyspele oproti spoluziackam, teste sa neskor :)

divineiva

babo, klud, mám 15, o mesiac 16 a krámy ešte nemám, mama aj sestry dostali tak v 13-14, bola som aj u gyndy a tá z toho tiež žiadnu hrôzu nerobila, že som ok a vraj sa mám staviť dáko na konci roka ak nič.. podla mňa by si na takú preventívku mala ísť, z nosa ti nikto neukusne 8-)
Myslím, že mi je súdené dosať to neskôr hlavne preto, že som vždy športovala a aj športujem, niesom ani bohvieako vychudnutá, taký normál plus prsia.. vyzerám tak na 17-18 a užívam si že ich nemám :) mama ma furt nahovára na vyvolávačku, ale veď načo, keď to teoreticky ešte tak netreba? :) len si ešte užívaj aj ty ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.